Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az olyan férfiakra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az olyan férfiakra, akik nem tudnak semmit felmutatni csak azt hogy rendesek és kedvesek, úgy tekintenek kb, mint azokra a férfiakra akik kopaszodnak, és oldalról a kopaszágra fésülik a hajukat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


Egyébként a rendes és kedves alap dolgok, és ettől még nem fogunk minden jöttmentbe beleszeretni. Te beleszeretsz minden olyan nőbe, aki az utcán szembe jön, és rendes meg kedves? Akkor is, ha amúgy nagyon csúnya, vagy fogyatékos, vagy férfigyűlölő, vagy buta, vagy, vagy egy tojást nem tud feltörni, vagy 35 évesen még anyucinál lakik...stb?

2016. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
*-1 vagy, bocsi
2016. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
igen! kivétel ha gyerekes anya és már mindegy csak legyen valakije
2016. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem unjátok? Én már nagyon.
2016. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Elég fura hasonlat, nem is értem a párhuzamot.


De igen, önmagában a kedvesség és a rendesség nem elég. Szükséges, de nem elégséges feltétel. Inkább mondanám úgy, hogy alap, hogy a párom kedves is rendes legyen, de ezt úgy általában elvárom azoktól az emberektől, akiket közel engedek magamhoz.

2016. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a hasonlat lényege hogy a nők úgy érzékelik, ha egy "kevésbé értékes" férfi nagyon kedves és rendes, akkor azzal próbálja leplezni és kompenzálni, a társkeresésben fontos tulajdonságok hiányát, és ezt kb olyan szánalmasnak látják, mint amikor egy kopasz ember oldalról átfésülést csinál magán.
2016. máj. 8. 14:27
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Az én barátom is rendes és kedves. Csak éppen nem ezek azok a dolgok, amikért belé szerettem és nem ezek azok a dolgok, amiket elsőnek észreveszek egy férfin. Ha valaki csak ezeket tudja felmutatni mint legfőbb értékei, az tényleg mire számít?


A barátom rendes, kedves, oké. De mellé még én tökösnek, magabiztosnak, jó dumásnak, kezdeményezőnek, bátornak mondanám, amik szerintem a vonzalmam felkeltése szempontjából sokkal fontosabbak.

És akkor a külső tulajdonságokról még szót sem ejtettünk.


23/L

2016. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem így magyarázod a hasonlatot, még tetszett is volna. Szerintem amikor a magukat rendesnek tartó férfiak azzal védekeznek, hogy de "rendes és kedves vagyok", pont ezt cáfolják meg. Olyan tulajdonságokat ragadnak ki és nagyítanak fel, amik elvileg alaptulajdonságok. Ráadásul a tényleg kedves emberek általában szerények is, mert a kedvességük nem abból fakad, hogy jó embernek mutassák magukat, hanem valóban jó emberek. Akkor viszont minek dicsekedjenek az erényeikkel és próbálják magukat mások fölé helyezni?
2016. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként nem azért szeretem a barátaimat, mert kedvesek. Mindegyikükről el lehet mondani, hogy alapvetően jófejek a többi emberrel, van bennük együttérzés mások felé, empatikusak. Ezért állok egyáltalán szóba velük. De nem azért lettek a barátaim, hanem az egyéniségük miatt. És ebbe belefér az is, hogy némelyikük passzív, hogy nehezen találják meg útjukat, hogy lobbanékony természetűek. És ebbe belefér az is, hogy én meg túl őszinte vagyok, már-már bántó és néha érthetetlenül viselkedem. Gondolom ezért is szeretnek.
2016. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

7-es válaszoló.

Azt kellene megérteni a nőknek,hogy a férfiak között sem lehet mindenki "tökösnek, magabiztosnak, jó dumásnak, kezdeményezőnek, bátornak lenni". Főleg úgy nem,hogy aki nem születik helyesnek férfiak közül,azok alapból ki vannak nevetve,megalázva,visszautasítva a nők által...

Ha valóban ezt szeretnék a nők,hogy minél több ilyen férfi legyen,akkor pont rossz irányba haladnak.Akkor nem letörni kellene pont őket, hanem biztatni,segíteni nekik inkább...

De persze nőkről beszélünk,ők nem ismerik és nem tudják mi az hogy empátia,segítségnyújtás.

Viszont ha ők kerülnek bajba, egyből elvárnák hogy segítsen a férfi rajtuk,ugye?

Szép kettős mérce,mondhatom. ;)

24/F

2016. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!