Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várja el sok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok olyan pasi, hogy legyen barátnője, aki semmit sem tud felmutatni és még csak nem is vonzó?

Figyelt kérdés
Mit várnak, mi fog történni velük?
2014. júl. 13. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szted mégis mit kellene "felmutatni"? Pl. 25 évesen, aztán 30, majd 35 évesen, 40 évesen, ...?

Légy szíves fejtsd ki.


Amúgy te F/N vagy?

2014. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem várják el, csak ők is vágynak a szeretetre, szexre.
2014. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mit kell felmutatni?
2014. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ktk312 ***** válasza:

Sokkal több midnent fel tudok mutatni mint a korosztályombvan lévől, sport múlt, jó iskolába járok, van eszem, van egy rakás hobbim, szinte bármiről el lehet velem beszélgetni, mégsem engem választanak anők :)

Lehet azért, mert a hírem megelőz...

2014. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit tud felmutatni egy huszonéves? Komolyan érdekel! Jól fizető állást? Házat? Vagy mi? Mert huszonévesen ezek még nem nagyon vannak.


És attól, hogy valaki nem vonzó, még lehet egy nagyon értékes, intelligens, szeretetreméltó ember.


Szerintem egy pénzéhes kis ribi vagy.

2014. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉS A LÁNY mit tud felmutatni? Azt hogy puncija meg melle nőtt?
2014. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan lázárjánosos "stílusú", ugye? :)
2014. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!