Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz az, ha nem kiemelkedően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha nem kiemelkedően helyes pasi létemre csak a külsőre is vonzó nők tudják felkelteni az érdeklődésem?

Figyelt kérdés
Nem kiemelkedően helyes alatt nyilván nem rondát, igénytelent értek, hanem egy jó stílusú, sportos, de nem ilyen modellarcú férfit.
2014. júl. 10. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az
2014. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne, én se vagyok Tom Cruise, de mindig a szép lányok után mentem, lehet ezért is a sok kudarc.
2014. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gáz, mert van egy ilyen szabály, hogy a csúnya fiúk csak a csúnya lányokra bukhatnak. 30 korbácsütés naponta és el van nézve
2014. júl. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!