Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az olyan férfiakra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az olyan férfiakra, akik nem tudnak semmit felmutatni csak azt hogy rendesek és kedvesek, úgy tekintenek kb, mint azokra a férfiakra akik kopaszodnak, és oldalról a kopaszágra fésülik a hajukat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

(Lol nyilván azért vannak a segítőszakmák tele nőkkel, mert fogalmuk sincs az empátiáról, és semmi altruista indíttatásuk nincs. Nyilván azért magasabb arányaiban a férfiak körében a bűnelkövetés is, mert annyira segítőkészek. )



Én tudtommal nem aláztam meg soha férfit, aki közeledni próbált felém. Szerencsére engem sem aláztak meg soha, amikor én próbáltam mások felé közeledni.

Egyébként a megalázottság érzése hozzáállás kérdése is.

Arra kell törekedni, hogy ne szégyelld magad azért, ami belőled fakad. Mert szerethető vagy, bárki bármit mond.

2016. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

10:

De én megértem, hogy nem minden férfi ilyen. Megértem. És mellette engem az olyan férfiak érdekelnek, akik viszont olyanok. Ennyi.


Én nem azt akarom hogy minden férfi ilyen legyen. Én azt akarom, hogy az én barátom ilyen legyen. Ami a múltban is mindig megvolt nekem és most is megvan. Felőlem a többi férfi olyan lehet, amilyen akar lenni


"kettős mérce"

Igen, képzeld a férfiak és a nők nem egyformák. A nők számára is vannak olyan elvárások támasztva, amik a férfiak számára nem. És fordítva, a férfiak számára is vannak olyan elvárások támasztva, amik a nők számára nem. Mivel képzeld, a két nem nem egyforma. Nem egyenlő. Más dolgokban más a két nem.

2016. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Ööö...

Szerintem ez baromság.


Az, hogy egy ember rendes és kedves, nem minden. Biztosan vannak más tulajdonságai is és itt gondolok a pozitív tulajdonságokra is.


Egy látszólag kedves és rendes nő is lehet egyébként ótvaros nagy ribi.

2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

12-es.

Pontosan az a baj,hogy minden nő ezt akarja,nem csak Te, elhiheted...

A többi sajnos nem igaz amit írtál, manapság a férfiaknak kell mindent csinálni,a nőknek ülni és várni...

Hát igen,nehéz lehet tényleg....;)

24/F

2016. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Most őszintén, nekem is elkezd pörögni az agyam, amikor vki azt próbálja meg kuriózumként eladni meg hogy minden nőnek rá kéne cuppannia, hogy "de hát én kedves vagyok". (aztán a kommentekben kiderül, hogy igazából nem is, hanem cska megjátssza magát)... "jobb" esetben meg hogy főnyeremény, mert nem iszik és nem játékgépezik. Tyű. Látom a környezetem, azért szerencsére még nem számít akkora bazi nagy kivételnek az, hogy vki kedves, aranyos és józan életű. És a legtöbbjüknek van is barátnője (és közülük sokan nem is médiaideál jellegűen jóképű pasik... de ha azok is, akkor sem állja meg a helyét az, hogy "a jóképű pasasok mind bunkók, én meg átlagos vagyok, de sokkal kedvesebb")


Szóval én már arra asszociálok, hogy a pasassal egyéb személyiségbeli gondok vannak, vagy megvan az oka, hogy senki nem áll le vele, ha csak azt tudja felmutatni, hogy nem iszik, nem ver nőt meg bemondásra higgyük el azt, hogy ő kedves, a többi pasas meg nem az. Nálam az, hogy a férfi kedves legyen velem, az alap, de ha mellette jó a humora, intelligens és tájékozott, az már sokkal vonzóbb.

2016. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha én dolgoztam magamon, hogy legyen önbizalmam, hogy szeressen magam, tanultam, hogy művelt legyek, akkor ugyanezt elvárni a másiktól nem kettős mérce...

A kedvesség mint már említettem meg belülről fakad, mondhatom magamra, hogy kedves vagyok, de hogy ez mennyire igaz nem bemondáson alapul.

Szerencsére a kedvesség sok más előnyös tulajdonsággal együtt jár (pl. azért is kedves valaki, mert képes az empátiára, és mert már átélt olyan helyzeteket, amikben neki is mások együttérzésére kellett számítania... ez sokszor erőssé teszi a jellemet), úgyhogy egy srác akiről elmondhatja a környezete (és nem önmaga, mert ugye szerények vagyunk), hogy kedves, valószínűleg tényleg főnyeremény lesz valakinek.

Úgyhogy kedves hozzászólók, hogyha állandóan a környezetet hibáztatjátok, és nem értitek miért nincs barátnőtök pedig olyan kedvesek vagytok, valószínűleg egyáltalán nem vagytok azok... ciki az az, hogy belsőn nehezebb változtatni, mint a külsőn...

2016. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os.

Most úgy szívesen felvenném neked kamerára,vagy megmutatnám hogy egy nagyon kedves lánnyal,akivel mostanában találkozom, hogyan bánok és milyen vagyok vele.... :)

Elhiheted,udvarias,kedves,tisztelettudó.

Sajnos nem tudom megmutatni,pedig szívesen megtenném. :)

24/F

2016. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Más az hogy kedvesen viselkedsz és hogy kedves vagy... ha esetleg visszautasít a lány, kérlek azt vedd fel, hogy te hogyan reagálsz rá.

Egyébként kívánom, hogy ne így legyen, legyetek egy pár, és ne látogasd többé az oldalt keserű üzenetekkel, max biztatókkal.

2016. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én bármikor tisztelettudóan amikor nemet mondtak,mindig annyit válaszoltam,hogy rendben, és továbbálltam...

Nem kapcsolat a célom a hölggyel, csak átmeneti szimpla barátság van köztünk, amíg ugyanott dolgozunk...


Ja és az igazság, az lehet hogy keserűség, de nem lehet letagadni...

Soha nem állítottam valótlant ezen az oldalon,szimplán leírtam amik történtek velem,és ahogyan történtek ezek velem.

Az,hogy ez most épp negatív, az egy részletkérdés. Mivel abban,hogy kinevettek vagy megaláztak,hát én nem sok jót látok,vagy pozitívat. Inkább csak bántót többnyire...

24/F

2016. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!