Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem értik meg, hogy ha kedvesek és rendesek, az önmagában nem elég?

Figyelt kérdés

Nők is nyugodtan megcáfolhatnak, ha nem értenek egyet velem, de én magamon és másokon is azt tapasztalom, hogy akkor vannak együtt egy pasival, ha valami megfogja őket a srácban. Az, hogy rendes, egy alapvető dolognak kellene lennie, emiatt senki sem fog beleszeretni a srácba! Kell valami érdekes, izgalmas a személyiségében. Pl. az, hogy nagyon jó a humora, vagy van egy érdekes hobbija, nagyon tehetséges valamiben, ambíciózus, független, stb, ez már ténlyeg bármi lehet.

De attól senki nem fog elájulni, hogy valaki írogat neki, hogy milyen szép vagy, zaklatja egész nap, mert élete az nincsen, és csak egy barátnővel tudna boldog lenni... Sajnos rengeteg ilyen srác van, és ez nem jó. :/


2016. júl. 10. 14:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a nőknél sikertelen férfiak inkább azt nem értik, hogy ha egyszer azt olvassák/hallják minduntalan, hogy a nők a kedves/rendes/megbízható/odaadó/hűsége/normális férfiakat keresik, akkor miért van az, hogy a pontosan ezzel ellentétes férfiakra tapadnak a nők. Miért azt jutalmazzák szex-szel, amiből állítólag egyáltalában nem kérnek?
2016. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%

10-es, nem kell ahhoz férfiszakértőnek lenni, hogy lásd ami történik.

Szép számmal vannak itt pasik, akik nagyon kedvesek, rendesek amíg el nem mondod, hogy bocs de nem, vagy nem szeretnél ismerkedni. Na onnantól kezdve megmutatják kik is ők valójában.

2016. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A legböszmébb Feri ***** válasza:
67%

A "kedves és rendes" az nekem olyan megfoghatatlan. Ki mit ért rajta?

Egy nőnek fel kell, hogy keltsd az érdeklődését. Legyen benned valami, ami megfogja. De ez szerintem igaz vice versa.

2016. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
27%
Az a helyzet, hogy itt rengeteg a férfigyűlőlő nő. Elég csak megnézni hogy pontozzák a válaszokat.
2016. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
20%
Az elejével egyetértek. Ahhoz viszont, hogy összejöjjetek egy pasival, nem a személyiségében kell, hogy legyen valami izgalmas, hanem jól kell kinéznie.
2016. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
70%

Azért nehéz megèrteni,mert általában ha egy nőnek felteszik azt a kérdést,hogy milyen fiúk/férfiak jönnek be,akkor reflexből az első öt dolog/tulajdonság/jelző között ott van az a három hogy: legyen normális,kedves,rendes,udvarias


Mit csináljon egy átlag srác,mikor mindenhonnan azt hallja,hogy legyen kedves,rendes,udvarias?


Ül otthon és gondolkodik,hogy dehát én rendes,kedves és udvarias vagyok,de ezekkel kitörölhetem a seggem,mert nincs mellettem senki,míg az utlsó senkiházi paraszt,aki egy mondatot nem tud elmondani,meg félévente új nővel van.Ilyenkor jön rá,hogy csúnyán át lett verve és ezt nehéz megemészteni és továbbra is kedvesnek rendesnek lenni.

2016. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%

szerintem ez igaz!


ez olyan minthogy sok szép csaj azért, mert szépek azt hiszik nekik mindenkinek udvarolnia kell, mert szép...


a kedves rendes srácok egy része szintén ilyen...azért mert rendes már egyből azt hiszik, hogy nekik alanyi jogon jár egy olyan lány amilyet ők választanak...


szerintem ha valaki szeretne valamit azért tegyen, ha a másik nem akar tőle semmit, akkor hódítsa meg, mutassa meg, hogy mennyire értékes számára a másik, de ne erőszakolja rá magát a másikra...


elméletben egyszer, de gyakorlatban ugye a csajtól függ, hogy mi a sok...


23F

2016. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%

"Ül otthon és gondolkodik,hogy dehát én rendes,kedves és udvarias vagyok,de ezekkel kitörölhetem a seggem,mert nincs mellettem senki,míg az utlsó senkiházi paraszt,aki egy mondatot nem tud elmondani,meg félévente új nővel van.Ilyenkor jön rá,hogy csúnyán át lett verve és ezt nehéz megemészteni és továbbra is kedvesnek rendesnek lenni."

-Egyrészt miért ül otthon, és miért nem jár el?

-Az a senkiházi bunkó lehet, hogy nem is bunkó, és lehet, h el bírt nyökögni két mondatot mégis, mert szóbaálltak Vele vlmiért

-Ha csak félévente van új nővel, az már nem is annyira gázos

-Kedvesnek és rendesnek lenni bárki tud. Az alapvető. Nőnél és ffinél is.

Voltam én már olyan randin, ahol a "ffi" magát sajnáltatta, h dehát őt eddig egy lány sem értékelte, majd a kocsinál azért sikerült leqrváznia, mert elvártam az illemet. Vagy az, akivel kiültünk meginni egy helyre vlmit, én kihúztam magamnak a széket, ő meg ráült. Vagy a pali, akinek meséltem, hogy meghúzták a kocsim, de nem tudom ki volt az, erre mondja, hogy "Biztos egy nő volt!". Nah... Ezek mind elmondták, hoy ők kedvesek és rendesek a nőkkel és nem értik, miért nem találnak senkit és én miért nem akarok velük bármit is...

A kedves pasik őszintétlenek. Meg akarnak felelni az elvárásoknak. Igazán őszintén kedves és rendes embert nem ismerek. Ha valki így jellemzi magát, az már nálam red flag.

Két videó jut erről mindig eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM


https://www.youtube.com/watch?v=3VXXXX9iVPI

2016. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt nem értem meg, hogy miért nem lehet esélyt adni valakinek, aki nem jön be elsőre külsőleg. Nagyon ronda férfiként én ezzel szívok. Felépítettem az életem, megfelelő arányban van a munka, a tanulás (mert véleményem szerint a tanulást sosem szabad abbahagyni), a hobbik, a barátok és a magamra szánt idő. Az életemből csak egy barátnő hiányzik. Próbálok is tenni ellene, de mivel külsőleg nagyon ronda vagyok (nem ápolatlan, mivel odafigyelek magamra), ezért még soha sem sikerült megmutatnom egy lánynak sem az értékeimet. Azonnal el vagyok utasítva minden esetben. Nem várok el többet egy lánytól sem, mint amennyit adni tudok, nem vágyom modell alkatú plázacicára. Tökéletesen megfelelne bárki az én kaliberemből, ha belsőleg összeillünk. De egyszerűen soha, egy lány sem ad esélyt.
2016. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%
Ott mással van a probléma, nem a kinézettel, már bocs. Ha pedig a kinézettel. Kérdezz meg nőket, mit tudnál javítani. Én pont egyik nap próbáltam segíteni itt egy palinak, de nem hallgatott rám, mert "ez így jó neki", "az úgy jó neki, nem cseréli le".. Jaaa... hát akkor nincs miről beszélnünk ha nem akar változtatni...
2016. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!