Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem értik meg, hogy ha kedvesek és rendesek, az önmagában nem elég?

Figyelt kérdés

Nők is nyugodtan megcáfolhatnak, ha nem értenek egyet velem, de én magamon és másokon is azt tapasztalom, hogy akkor vannak együtt egy pasival, ha valami megfogja őket a srácban. Az, hogy rendes, egy alapvető dolognak kellene lennie, emiatt senki sem fog beleszeretni a srácba! Kell valami érdekes, izgalmas a személyiségében. Pl. az, hogy nagyon jó a humora, vagy van egy érdekes hobbija, nagyon tehetséges valamiben, ambíciózus, független, stb, ez már ténlyeg bármi lehet.

De attól senki nem fog elájulni, hogy valaki írogat neki, hogy milyen szép vagy, zaklatja egész nap, mert élete az nincsen, és csak egy barátnővel tudna boldog lenni... Sajnos rengeteg ilyen srác van, és ez nem jó. :/


2016. júl. 10. 14:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

26-os: akkor o valoban rendes pasi. A rendes pasi ismerve: elvarast tamaszt minden cselekedete moge azert, hogy szeressek. Mindig van vlmi mogottes indok, amiert ok "rendesek". Pelda: azert segiti fel a lany borondjet, hogy megadja a szamat neki. Miutan nem adta meg csak megkoszonte a lany a segitseget, elkonyveli, hogy mekkora bunkok a lanyok, hogy meg a telefonszamukat sem adjak meg, holott o mekkora genleman volt..."Hogy tudnak engem nem szeretni, mikozben en mindent megteszek azert, hogy szeretheto es aranyos legyek". Nah... ez az igazi bunko, nem az, akit Ti annak neveztek! Csak a bunkosag lappang benne es akkor torki, mikor mar nem szamitasz ra.

A ferfi pedig: Mindenkinek felsegiti a kofferjat fuggetlenul attol, hogy ki o es hany eves, es nem var erte viszonzast. Igen, Mariska neninek, Geza bacsinak, es a helyes szoszinek is. Nem szukseges hangoztatnia, hogy o mennyire rendes es kedves, mert mindenki latja, tudja, es ot akarja.

Ez a totalis igazsag!!!

2016. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Én ismerek pár nagyon rendes pasit, és egyszer nem szidják a nőket, nem keseregnek, nagyon kedvesek a lányokkal, és ha szinglik, lefoglaljak magukat a barátaikkal.
2016. júl. 11. 09:03
 33/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az én kérdésem, most látom a tiedet. Ugyanezt kérdeztem, hosszú vita alakult ki, gondoltam, hátha érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Megértik, de a nők vajon megértik-e, hogy nem minden férfi fog értük teperni meg hülyét csinálni magából miattuk."


Persze hogy meg. Én még olyat nem láttam, aki ezen kiakadt.

2016. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
14-es, ne legyél már ilyen patetikus. Senki se gyűlöl, csak mert lepontozott.
2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!