Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miert nem ertik meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert nem ertik meg a pasik?

Figyelt kérdés

Anya vagyok van 3 gyermekem. Miert nem lehet megerteni azt hogy ha reggel ramir nem tudok aznap delutan melo utan talakozni? Nekem kell 2+3 nap hogy leszervezzem a talakozot.

Mindig elmondom ezt elore de nem ertik. Majd en leszek a kamus egonovelo hisztikiralyno... Nem ertem miert nem lehet kivarni azt a par napot es addig is beszelgetni?


2020. jan. 30. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Én várok Rád...
2020. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Talán nem mélyebb kapcsolatot szeretnének ezek a pasik. Ezért nem fektetnek több időt és energiát az ismerkedésbe.

48Ffi

2020. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ők is csak szervezik a napjukat, ha Te nem akkor majd mással...
2020. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert valakibe bele akarják tenni meg aznap, te meg, akinek írogatnak,aki tetszik,nem ugrik
2020. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Így elég nehéz lehet párkapcsolatot kialakítani ha csak így érsz rá, három napos egyeztetés után. Majd lesz valaki aki megérti mindezt.
2020. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha randiról van szó, akkor azért kar minél hamarabb látni, hogy ne előzze be senki. Ilyen egyszerű. Ahhoz hogy találkozzál vele elég 10 perc is, azalatt eldől lesz-e folytatás. Odahívod a melóhelyed közelébe és gyorsan megismeritek egymást. Ha a férfinek nem ér meg annyit hogy odamenjen érted és megismerjen, akkor meg nem veszi komolyan.

41F

2020. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen azonnal felejtős.

Nincs emberidegsejtje, tárgynak érzékel.

2020. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Eleve 3gyerekes növel nem is ismerkedem

Azt a nöt a 3gyereke mar kikeszitett idegileg,idegroncs meg nem kell!

Amugy meg 3gyerekes nő az főnyeremeny?

Hat qrvara nem!Biztos nem azért dolgozok hogy mas gyerekeit meg annak az anyjat ajnarozzak!!!!!

Ennyi

2020. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idegbeteg 😂 se hisztis se leharcolt...

Normalis ertekrend normalis munka es kinezet. De egyedul vagyok az gyerekekkel. Nincs nagyszulo mar (meghaltak) apuka kulfoldon. Max a bebiszitter van de ot sem lehet igy riasztani. H na akkor delutan ugorj.


Masik h miert baj ha a tali elott 2-3 napig beszelgetunk?

10 perc meg mnkahelyem elott ??? Az mire eleg? Semmire. Plane ha kb elote is 10percet hajlando irni. Ilyen pasi akinek a kinezet a legfontosabb mar nem is erdekel. Nem kiralato babi sem alkalmi dugas sem kivanok lenni, es nem vagyok egy arucikk amit mustralni kell.

2020. jan. 30. 11:15
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
83%
Miért nem értik meg a nők hogy ezek a pasik meg csak szexet keresnek? 40f
2020. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!