Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a lányok, hogy a helyes pasik nem az éjszakai szórakozóhelyeken gyülekeznek?

Figyelt kérdés
és egyébként is már mind foglaltak, mert az a lány, akinek ekkora mázlija van, nem fogja az ilyen pasit csak úgy eldobni magától?

2016. júl. 11. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyeken a lányok nem azért vannak, hogy meghivatják magukat egy italra?
2016. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

A "menők" ott vannak, csak mi nem. Menők = Dídzsé csávók, tuning autós csávók :D


Na jó, nem ilyen direkt a dolog, de sokan vannak ott. Mi átlag persze nem.

2016. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az onbizalmaddal van baj pajtas :)

Kedjuk az elejen; A szep lanyok mindenkinek tetszenek, ezert mindenki hajt rajuk, tehat konnyeden tud azonnal valasztani. Tobbnyire melle nyulnak persze, mert a sport kocsis, magukat gazdagnak feltunteto sekelyes ferfiak, csak trofeat akarnak. Ezt a nok meg akkor is bevallaljak, ha kesobb csak egy "rovas az ajotfelfan" jezi a letuket. Azert vallaljak be, mert nem gondol elore. Elhiszi, amit mondanak neki. A tobbseg legalabbis, de tisztelet a kivetelnek.

Rolad meg annyit, hogy ne erolkodj! A dinamika elso torvenye ervenyes: minden akciora van egy reakcio. Minel jobban "nyomod", annal jobban latszik a homlokodon a "ketsegbeesett" felirat.

Egyebkent ha kapcsolatot akarsz ne kocsmaba menj. Ott csak dugasra talalsz tarsat.

2016. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt amúgy honnan tudom hogy valaki meg akarja hívatni magát?én keresztényi jócselekedetből bárkit meghívtam volna a soundon de senki nem nézett ott a pult mellett rám boci szemekkel....
2016. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem érted, hogy senkit nem érdekel? :)

Mindenki azt fogja csinálni, amit akar, te meg fősz a saját levedben, mert azt hiszed, hogy nálad az élet nagy igazsága, amire ha rájönnének az ostoba ők, akkor boldogok lehetnének. Neked is van egy saját életed, aminek a minőségén javíthatsz, nem?

2016. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem ott vannak (nem is ott keresem őket) de azt kevésbé, hogy mind foglalt lenne. Persze elhiszem amit mondasz de reménykedni még lehet (: 21/L
2016. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes én mindig nagyon helyeseket szedtem össze éjszaka szórakozó helyeken. Mi változott az elmúlt tíz évben? Nem engedik be őket?
2016. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!