Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar ha a pasi cigizik?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm mondta, hogy ha társaságban, heti néhány szálat szív el az nem vészes.

a

Sok ismerősöm azt mondta, hogy (ha nem láncdohányos) ha kb 25-26 éves koráig cigizik valaki, az sem kizáró ok.


Ti hogy vagytok ezzel?

(én nem cigizek, csak kíváncsiság)


2020. jan. 28. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A láncdohányzás nálam is kizáró ok. Évente buliban 1-2 alkalommal tudom tolerálni, de ennyi. Én se bírom azt sem, ha az utcán rám fújják a füstöt.
2020. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Én rosszul vagyok a cigifüsttől és a cigiszagtól, amit a bőr és a ruházat magába szív. Munkahelyre is vittem be ionos levegőtisztítót, mert a közelemben ül az egyik legerősebben dohányzó kolléga, és a belőle áradó dohányszag annyira csípte a szememet, orromat, és megfájdult tőle a fejem is, hogy már nem tudtam a munkára koncentrálni. Otthon szintén van levegőtisztító dohányzó szomszédok miatt. Nálam zéró tolerancia van, nem ismerkedek, nem jövök össze dohányzóval, nem számít a gyakoriság.
2020. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálam kizáró ok
2020. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Zavar, de komprumisszumképes vagyok, ha nagyon tetszik a fiú. De jobban örülnék neki, ha nem cigizne.
2020. jan. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért lett lepontozva a válaszom, nekem nem elvi kérdés, hogy nem ismerkedek dohányzóval, hanem egészségügyi, a saját egészségem, egy kapcsolat sem ér annyit, hogy állandó rosszullétben éljek. Aki ezt nem érti meg, az ostoba. Ha nem lenne ez a probléma, akkor én is tudnék kompromisszumkészebb lenni ezen a téren, de nem tudok, korábban ismerkedtem dohányzóval, de meg kellett húznom ezt a határt.
2020. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!