Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar az, ha egy pasi katona?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém katona, nem zavar.
2019. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De feltételezem, ő nem a pasid :D
2019. nov. 7. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan aspektusai amikkel nem szívesen élnék együtt. Már maga a tudat sem túl szimpatikus, hogy a páromnak utasításra gyakorlatilag le kell mészárolnia egy csomó ártatlan embert valamilyen vallás vagy politikai érdek miatt.

Nyilván lehet gond a hosszú kiküldetések miatt is. Nagyban függ attól, hogy konkrétan milyen helyekre küldik ki, sokszor nincs is valós háborús helyzet. Tudom, hogy a katona egy baromi tág fogalom és rengetegféle dologgal foglalkozhat valaki aki a katonaságnál dolgozik. Biztosan van olyan opció amit el tudnék fogadni, de sok olyan is van amit semmiképp.

2019. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasim, de mivel tudom, hogy ez nagyjából mivel jár, rajta keresztül, így nem zavarna másban sem.
2019. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem férne bele az értékrendembe.
2019. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

En akarok egy helyes,babaarcu kisportolt testu kedves es alazatos katonat szeretonek. Nekem belefer a ritka talalkozas.

N

2019. nov. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg szexi.


22/L

2019. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fiúk,

Zavar titeket, ha egy lány katona?

2019. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer volt katona barátom, többet nem kellene se rendőr. Egyrészt sose érnek rá . A másik 99%ban hűtlenek és fizetős nénikhez járnak ha épp hosszabb ideig vannak távol. Nem hittem el aki mondta de az exem aki katona volt ugyanezt csinálta és a többi katonatársa is.
2019. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Exem még gimis volt, amikor jártunk. Katona szeretett volna lenni, de olyan szinten, hogy semmi mást nem akart, se egy normális párkapcsolatot, se gyereket. Agresszív és szuicid hajlamú is volt, szerintem azért is akart katona lenni, hogy legyen oka meghalni fiatalon. Mindig elmondta, hogy ő külföldön akar szolgálni a háborúban, nem fogunk sokat találkozni, nem lesz itthon, csak nagyon ritkán. Emiatt is lett vége a kapcsolatunknak.


Azóta bejutott az egyetemre és asszem dolgozik is, van nője 2 éve, valószínűleg őt nem zavarja, hogy ritkán találkoznak és nem akar gyereket.

2019. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!