Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy pasi nőiesebb kínézetű?

Figyelt kérdés
Arc, test, alak. Tulajdonképpen nem férfias. Képet tudok küldeni.
2018. aug. 2. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem küldhetsz. Mert én is szerintem ilyesmi vagyok. És szeretném tudni már, hogy hányadán állok a dolgoknak. (Most szerencsém volt, vagy tényleg láttak bennem valami vonzót az eddigi kapcsolataimban lévő lányok)
2018. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt ez előny is lehet, de mutathatsz képet.
2018. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj képet.
2018. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok dobj egy képet
2018. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, zavar. Pl. az nagyon zavarna, hogy ha az egész teste olyan vékony lenne, mint egy vonalkód, vagy én izmosabb lennék tőle. Számomra nem vonzó, ha egy pasi törékeny.
2018. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A testemre odafigyelek, szóval nem vagyok törékeny, de ettől függetlenül nőisnek tartom magam, nem mintha negatív tapasztalataim lettek volna, csak kiváncsiság.
2018. aug. 2. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem elméletben tetszik, nem vonzanak a túl férfias férfiak. Küldhetsz képet, anélkül nehéz véleményt alkotni.
2018. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon zavar.
2018. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Kíváncsi vagyok, jöhet kép.

Nekem alapjáratok bejönnek a feminin férfiak. :)

18/L

2018. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Csak amennyire egy férfit az zavar, ha egy nőnek szőrös a hónalja és széles a válla
2018. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!