Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki veletek egy szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki veletek egy szinten van?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt, hogy sok nő/férfi nem az ő szintjén keres párt. Ez mit jelent? Ilyenkor csak a külsőre gondoltok? Azon belül pontosan mire?

Engem pl. Nem érdekel hogy egy srác szemüveges/fogszabályzós/alacsony/vak/nagy orrú akármi.

Úgy gondolom aki velem egy szinten van az:

Igényes, rendesen tisztálkodik, szép a haja, a bőre, a körme, a fogai.

Egészséges, nem unalomból eszik (de azért szeressen enni. :) ), sportol is valamennyit, ha másért nem akkor az állóképessége, erőnléte miatt.

Magabiztos, tudja mik az erősségei és kihasználja azokat. Az önbizalom alapvetően egy szexi tulajdonság :)

Céltudatos, vannak céljai és tesz is érte. Az nem érdekel hogy jelenleg mennyire csóró hozzá csak lássam az igyekezetet, a motivációt, a haladást.

A saját dolgával törődik, nem felszínes, nem kárörvendő, nem rosszindulatú.

Komolyak a szándékai az emberekkel minden téren. Nem használ ki senkit, nem bánt meg direkt senkit.

Ilyesmik.

Én csak olyat várok el másoktól amit én is képes vagyok véghez vinni.

Nem várom el hogy legyen kocsija, háza, mert nekem sincs.

Nem várom el hogy havi 1 milliót keressen, hisz én is minimálbérből élek. :)

Nem várom el, hogy filmbe illő herceg legyen, hisz én is tudok házisárkány lenni...



2020. jan. 27. 01:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az egy szintent úgy értelmezem, hogy adott egy érettségi nélküli segédmunkás meg pl egy orvos nő, aki magánban milliót keres.

Vagy akàr egy 150 kilós nő egy kisportol pasival.

Ha az elvárásaid összeegyeztethetőek azzal,amit nyújtani tudsz, akkor nem lehet gond.

2020. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.

6-os! Valamit nagyon félreértelmeztél. Nem tudom eddig milyen nőket ismertél meg de én többnek érzem magam annál mint amilyennek lefestettél és magyarázkodni se vagyok hajlandó.

2020. jan. 27. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!