Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki veletek egy szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki veletek egy szinten van?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt, hogy sok nő/férfi nem az ő szintjén keres párt. Ez mit jelent? Ilyenkor csak a külsőre gondoltok? Azon belül pontosan mire?

Engem pl. Nem érdekel hogy egy srác szemüveges/fogszabályzós/alacsony/vak/nagy orrú akármi.

Úgy gondolom aki velem egy szinten van az:

Igényes, rendesen tisztálkodik, szép a haja, a bőre, a körme, a fogai.

Egészséges, nem unalomból eszik (de azért szeressen enni. :) ), sportol is valamennyit, ha másért nem akkor az állóképessége, erőnléte miatt.

Magabiztos, tudja mik az erősségei és kihasználja azokat. Az önbizalom alapvetően egy szexi tulajdonság :)

Céltudatos, vannak céljai és tesz is érte. Az nem érdekel hogy jelenleg mennyire csóró hozzá csak lássam az igyekezetet, a motivációt, a haladást.

A saját dolgával törődik, nem felszínes, nem kárörvendő, nem rosszindulatú.

Komolyak a szándékai az emberekkel minden téren. Nem használ ki senkit, nem bánt meg direkt senkit.

Ilyesmik.

Én csak olyat várok el másoktól amit én is képes vagyok véghez vinni.

Nem várom el hogy legyen kocsija, háza, mert nekem sincs.

Nem várom el hogy havi 1 milliót keressen, hisz én is minimálbérből élek. :)

Nem várom el, hogy filmbe illő herceg legyen, hisz én is tudok házisárkány lenni...



2020. jan. 27. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez mindenkinek tetszik csak ezek az értékek a mai vilagban eleg ritkák az viszont normalis gondolkodasrol ad tanubizonysagot hogy azt varod el amit te is tudsz nyujtani. Szerintem a kerdesedre is valaszolva ilyenkor arra gondolnak az emberek hogy pl egy kövér nő ne egy olyan párrol almodozzon aki egeszsegtudatos es sportos ha ot meg ezek a dolgok hidegen hagyják ez a kulsot tekintva belsot pedig hogy pl inteligenciat erdeklodesi kort ilyesmiket tekintve egy hullamhosszon legyen az illetovel.
2020. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Külső, belső, egyaránt, testi adottságok nem olyan fontosak, sokféle pasi tetszett már meg, viszont az ápolt megjelenés az én szintemen persze, elengedhetetlen számomra. Sokszor már itt el is csúszik minden, így több randi nem is lesz a dologból.

Belső tulajdonságok: nem bírom az irigy rosszindulatú embereket, akik másokat szapulnak, vagy éppen a saját sorsukat.

Alapvetően azt várom el amit én is tudok nyújtani.

2020. jan. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Aki velem egy szinten van kB. Szép arc középmagas lehetőleg 178felett sportos fekete haj
2020. jan. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azt tartom velem egy szinten lévőnek, aki nagyjából arra képes, mint én és ennek eredményeként olyan életet él kb, mint én. Ha pl én rá tudom szedni magam heti 5 edzésre (ami látszik rajtam), akkor pl feltételezem, hogy egy sportosabb férfi szemében nem azért leszek felejtős, mert kanapé-és pizzahuszár vagyok (vagyis csak néha, de csessze meg, ha hétvégén nem ronthatom el :D). Vagy ha pl van rálátásom legalább arra a témára, ami közélet, akutálpolitika, plusz a szakmám, plusz egy-két dolog, amiről olvasgattam és ha nem iy értek hozzá, de legalább kérdéseim vannak, akkor például feltételezem, hogy nem fognak sötétnek tartani, mint az éjszakát és merhetek beszélgetni olyan emberekkel, akiknek az intellektus fontos. Persze lesznek emberek, akiknek tökmindegy ez, mert sok dologgal én is úgy vagyok, hogy magamnak csinálom, nekem fontos, de eszembe nem jutna szempontnak tekinteni párkeresésnél... De abból még sosem volt senkinek gondja, ha többet tudott, mint a kiszemeltje...


Nyilván ez csak a valószínűséget növeli, mert van, akinek akkor is vesztes leszek, ha 110% vagyok hozzá képest, mert a vonzalom nem válogat, pontosabban nem logikusan, de valószínűleg ha valaki csinál valamit a saját életében, ami extra energiát igényel, akkor azt helyesnek tartja. És imponáló neki, ha más is így van vele. M

2020. jan. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fruzs33 ***** válasza:
63%

Őszintén?

Én a 4 évvel idősebb élettársamat tartom velem egy szinten.

-Hasonlóak a belső pozitív értékei,mint nekem. Ez az első.

-Igényes magára

-Családcentrikus

Amikben meg eltérünk azokból szoktak kisebb viták lenni,de szépen kompromisszumot tudunk kötni,és megbeszéljük.1-2 durvább veszekedés volt,de még mindig együtt vagyunk másfél év után,és nem dobtuk el a kapcsolatunk.Ezt sok embernek úgy gondolom,hogy gyakorolnia kéne.

Mivel ma 27-e van,ma van 1 éve,hogy összeköltöztünk.

A külsőt meg soha nem néztem,mivel pánszexuális vagyok.

Ennyi az én történetem.

19/L

2020. jan. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Egy kérdés. Ha valaki magabiztos, céltudatos és tegyük fel 30 év körüli, akkor ilyen esetben te már elvárod a kocsit és lakást tőle, máskülönben hol a céltudatosság?


Aki meg sportol (nagyon burkoltan írtad, de tudjuk hogy a sportos testalkatot érted ez alatt), igényes, magabiztos, céltudatos és alapvetően bejön minden csajnak az miért melletted állapodna meg a minimálbéreddel és a kis szürke életmódoddal?

2020. jan. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van velem egy szinten, akivel egy szinten érzem magam. Aki mellett nem érzem, hogy én több vagy kevesebb vagyok bármilyen szempontból. Papíron egy szinten voltam az exemmel, egyidősek voltunk, mindketten egyetemre jártunk, diákmunkából éltünk, hasonló volt a hátterünk, de mégis érződtek az egyenlőtlenségek köztünk (intellektuálisan, szemléletben, gyakorlatilag mindenben).

A férjemmel papíron egyáltalán nem vagyunk egy szinten. Ő programozó, középvezető, értelemszerűen emiatt a fizetése többszöröse az enyémnek, idősebb is nálam hét évvel, amikor megismerkedtünk is már előrébb tartott az életben, ő már dolgozott (még ha nem is a jelenlegi fizetésért a jelenlegi pozíciójában), én még egyetemre jártam, nem nagyon volt az életünkben átfedés. Mégsem éreztette azt soha, hogy bármilyen okból kevesebb lennék nála, és nem adott semmikor sem indokot arra, hogy én többnek gondoljam magam. Kiegészítjük egymást, elismerjük egymás erényeit és erősségeit, és megpróbálunk javítani a hibáinkon. Ezért én inkább érzem magam vele egy szinten, mint az exemmel.

2020. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
nagy dilemma, hoygha neked egyébként megfelel, akkor mit fog szólni a jelöltedhez a környezeted. Ez jelenti a szintet. Ha szociálisan nem elfogadható (család nem akarja), akkor nehéz dolgod lesz.
2020. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Ad a külsejére, ápolt. Nem zavar ha épp nem szálkás vagy van egy kis hasa (de kövér és gebe se legyen). A kisugárzás fontos, lehet valaki hűdejó pasi, ha egyszer nem fog meg meg benne semmi.

Legyen igényes a környezetére.

Nem nagyon érdekel a végzetese vagy a szakmája, de azért egy 200euret keressen és néha nem draga helyekre is lehessen vele utazni. Ne az legyen, hogy hónapról hónapra él.

Őszinte, korrekt, általában vidám legyen. Legyen valami elképzelése az életről/családról.

Érdekelje azért sok dolog, legyen nyitott.

Éljen külön. Autó nem anyira lényeg.

Lehetne itt regényt írni, de felesleges. Nagyjából azt várom, amit nyújtok.

2020. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az van velem egy szinten, akinél azt érzem, hogy szívesen vagyunk egymás társaságában, jó beszélgetni, keressük egymás társaságát, és egyikünk részéről sincs megalkuvás.
2020. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!