Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti be mertek próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti be mertek próbálkozni olyan típusú, pl egyetemi szinten populáris (rengeteg barátnő, haver), és olyan külsejű nőknél mint Dallos Bogi? Vagy kb alap, hogy legalább egy olyan külső kell hozzá mint a srác a képen, hogy szóba álljon veletek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 14. 19:10
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Én most épp senkinél se merek bepróbàlkozni, de ez egyéni, külsőségektől független, szociàlis probléma.
2019. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd hogy egy Dallos Bogika leereszkedne egy "átlagemberhez". Ő celeb, nála csak a hipszter nevű, félig külföldi nagymenő üzletemberek, hasonló celebek esetleg focisták vagy más élsportolók rúghatnak labdába
2019. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be, de full értelmetlen mert más világ. Én nem akarom az ő világát O biztos nem akarja az én vilagomat.


És ez így van jól.

2019. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Látod milyen "Mr.Nagymenő"-vel mászkál ott is. És hát nem baj ez, de tudni kell a földön maradni. És mivel majdnem minden nőnek kb. az az ideálja akivel a képen van, nincs értelme próbálkozzam senkinél sem, mert egy kicsit másmilyennek születtem. Ami persze nem baj, csak hát... néha kicsit szomorú. Főleg az a része ami megváltoztathatatlan és nem tehet róla az ember. Én sem tehetek pl. arról, hogy a szemeimnek jobb helye lenne délkelet-ázsiában, az orromnak pedig egy kicsi csupán a '40-es évek vége óta létező állandóan háborúzgató országban... És még a "vékony" alkatom is inkább illene a hegyek közé, mint ide a Mezőföldre.


Eh.

2019. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert sosem vonzottak ezek a lányok. Nem azért, szépek meg minden, csak nekem az önmagában nem elég (tudom, sz@rjak sünt, hogy ilyen "magas" igényeim vannak ez van). Így mindig hidegen hagyott, hogy mi foglalkoztatja őket, nem is tudnék mivel odamenni egyhez sem.

23/f

2019. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem tűnne reális dolognak egy ilyen csajnál próbálkozni.
2019. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!