Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy belefér?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal képzésen és úgy gondolom elég jól elbeszélgettünk.

Szerintetek túlzás lenne, ha egy hét után (amióta ismerjük egymást) felajánlanám neki, hogy elviszem haza (útba esik) és ha éhes esetleg megállnánk egy étteremnél? (Persze én fizetnék)


Ez nagyon túlzás lenne így egyből? (Sajna csak heti 1 nap képzés)


Lehet hülye kérdés, de még soha nem volt barátnőm. Már nagyon ideje lenne, ez az egyetlen dolog, ami hiányzik az életemből.


20/F



2019. nov. 9. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom a furikázás (bár egyeseknek fétis) szerintem nem nagy dolog, ha útba lakik és nyűg szerintem nyugodtan ajálnd fel, a vacsora viszont csak egy hirtelen felindulásból jöjjön.
2019. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bár gondolom az étteremtől rájönne, hogy szeretnék valamit.

Vagy nem feltétlen?

2019. nov. 9. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Meghívni nagyon rossz ötlet.

Azt tudnod kell, hogy bármennyire is gyámoltalan a csaj, ő halál komolyan gondolja azt, hogy nincs szüksége segítségre, sem arra, hogy meghívd. Nagyon büszkék, kifejezetten sértésnek venné, bármilyen szépen is adnád elő. Kivétel, ha valahogy nagyon odaillően be tudod illeszteni valamilyen szituációba, de még akkor is simán visszautasíthatja. Ő nem úgy látja a saját helyzetét és életét, mint te.

Hazavitel sem jó ötlet, nagyon rizikós. Ha visszautasítja, akkor köztetek soha nem lesz semmi, nem fogja hagyni, hogy barátzónából kilépj.

A jól elbeszélgettek alatt gondolom azt érted, hogy haveri szinten, abból pedig ritkán lesz párkapcsolat. Ki kell lépned a kedves srác zónából. Tartsd szem előtt, hogy te nem egy rendes srác akarsz lenni számára, hanem a párja, az egyik legfontosabb személy az életében, tehát a kommunikáció során más szabályokat kell betartanod és más az értékelési rendszer.

Pl. ha megdicséred a külsejét, az barátzónában nem tilos, de nem valami fényes mozdulat, viszont ha ráhajtasz, akkor egy kiváló lépés. Vagy ha adódna egy kis konfliktus egy harmadik féllel, akkor nem szabad diplomatikusan megoldani, hanem kicsit erényesebben (,férfiasabban) kell reagálnod, hisz ismétlem, nem az a cél, hogy te legyél a jó fiú, hanem a férfi, aki nem mindig rendes.

Mikor nem húzódsz meg a barátzónájában, azt fogod érezni, mintha vadásznál. Nem veszélytelen, mert bármikor indoklás nélkül visszautasíthat.


Aki nem ért egyet velem, az indokoljon is, hagy tanuljak valamit.

2019. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarod rögtön a seggét is kinyalni? :D
2019. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A hazavitelben úgy érzem, benne lesz.

De elgondolkodtam, és tényleg a meghívás kicsit sértően hathat.

De mégis kellene valami plusz akkor helyette.

Nekem a ruházat meg a kinézet dicsérés kicsit közhelyes vagy nem is tudom. Nagyon nehezen jönne ki a számon, nem rám vall.

2019. nov. 10. 00:01
 6/11 A kérdező kommentje:
#4-es: Heti 1 alkalom nem sok...
2019. nov. 10. 00:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd én sem vagyok egy szakértő, és mások nem nagyon válaszolnak.

"a kinézet dicsérés kicsit közhelyes vagy nem is tudom. Nagyon nehezen jönne ki a számon, nem rám vall"

Ha nem a szerelme dicséri meg, aki te szeretnél lenni, akkor mégis ki a fene? Nem vall rád MÉG. Gondolom szépnek tartod. Nagyon jó érzés lesz neked is, mikor megdicséred, és megérted hamar, hogy nem szégyen és nem megalázó. Érzelmileg sokat fogsz fejlődni, utólag megérted.

Ne csak a ruháját dicsérd meg, hanem őt is, a haját, milyen okos, aranyos stb.

2019. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megkérdezheted, hogy hazaviheted-e.

Az éttermet is felhozhatod, de csak lazán. Pl. mondd azt, hogy nagyon megeheztel, ismersz egy éttermet hazafele, ha van kedve, akkor meghivod. Semmi sértő nincs egy meghívásba, nem tudom, honnan szednek egyesek ilyen baromsagot.

2019. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha en lennek a helyedben:


Figyu,arra megyek,mint te. Elvinnelek!

‘Vezetes kozben’ -Hu de ehes vagyok,megallok itt egy percre. (Direkt arra fele hajts! Te nem vagy ehes? Ne fazzal mar a kocsiban,amig en eszem... Vigyel vmit haza a baratodnak is! (Ezzel megtudod,h van-e vkije!!-ez nem derult ki a szovegbol)


Tulajdonkepp meghivod,de olyan laza konnyed stilusban. En alapvetoen ilyen ajtostol a hazba tipus vagyok no letemre.


Nefelj nyomulni. Az aohase szegyen. A pofaraeseseket meg megszokod es jol fogsz esni,mint egy edzesen . Siman lehet tanulni esni at irt ertelemben is.


Nehogymar huzzad a draga idod sz.rakodassal,amikor mas noket is randira kell hivnod masnap.

N

2019. nov. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A hazafuvar jó ötlet. Az étterem helyett, hívd el inkább kávézni/ inni valamit. Szerintem.
2019. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!