Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én utazok keveset vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én utazok keveset vagy most az a divat, hogy kiposztoljuk az évi 1 nyaralást és leírjuk, hogy travel addict?

Figyelt kérdés

Már minden második lány bejárta már a fél világot, én meg férfiként...nos, nem. Totál hidegen hagy. Voltam pár országban, a munkámból kifolyólag is, de az ilyen-olyan luxusszállodás képek valahogy elmaradtak.

Totál elveszi az önbizalmam, amikor azt látom egy lánynál, hogy a profilján 5 országban fotózkodik, ilyen-olyan pálmafás medencékben...

Mindig az jut az eszembe, hogy majd tőlem is elvárja, hogy ilyen helyekre járjak el vele, mert ha apuék ki tudják fizetni, akkor a pasija is minimum.

(Mondjuk ki tudom fizetni, csak 1) nem fogom, van fizetése. 2) Engem totál hidegen hagy az utazgatás, elmegyek, de nem tudnék egy randin erről beszélgetni. )


Vagy csak én veszem ezeket ennyire észre?



2020. jan. 23. 07:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nemtom, de a traveladdict hashtag alatt sok szép fotót lehet találni, sok érdekes accounttal, nemcsak a pics amutogatókat.
2020. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már 20-on évesen is sokat utaztam, főleg külföldre, és mindig megoldottam egyedül anyagilag. Több nyarat töltöttem diákként a tengerparton dolgozva, így öszekötöttem a kellemeset a hasznossal, illetve megpályáztam minden lehetséges külföldi ösztöndíjat. Mindig olyan párt választottam, aki szintén szeret utazni. Van már gyerekem, de ez sem volt soha akadály.
2020. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ne ilyen nőt keress. Ha ez minden második lány, akkor a páratlan számok közül válassz.
2020. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%
Valld be csöves lúzer vagy, aki megvan sértődve hogy nem tudsz csajozni, nemhogy külföldre vinni őket. 😂
2020. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!