Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én utazok keveset vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én utazok keveset vagy most az a divat, hogy kiposztoljuk az évi 1 nyaralást és leírjuk, hogy travel addict?

Figyelt kérdés

Már minden második lány bejárta már a fél világot, én meg férfiként...nos, nem. Totál hidegen hagy. Voltam pár országban, a munkámból kifolyólag is, de az ilyen-olyan luxusszállodás képek valahogy elmaradtak.

Totál elveszi az önbizalmam, amikor azt látom egy lánynál, hogy a profilján 5 országban fotózkodik, ilyen-olyan pálmafás medencékben...

Mindig az jut az eszembe, hogy majd tőlem is elvárja, hogy ilyen helyekre járjak el vele, mert ha apuék ki tudják fizetni, akkor a pasija is minimum.

(Mondjuk ki tudom fizetni, csak 1) nem fogom, van fizetése. 2) Engem totál hidegen hagy az utazgatás, elmegyek, de nem tudnék egy randin erről beszélgetni. )


Vagy csak én veszem ezeket ennyire észre?



2020. jan. 23. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
A nők elvárják a férfiaktól, hogy évente minimum kétszer elvigyék őket nyaralni, abból egyszer tengeren túlra, plusz még ezeken kívül vagy 4-5 wellnesshétvégére. Neked nincs ilyen lehetőséged, mert férfiként nincs jogod ugyanezt elvárni egy nőtől, tehát csak akkor fogsz tudni ennyit utazni, ha kemény munkával megkeresed a rá valót.
2020. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Sok ember van, aki külföldre megy és ezt szereti kiposztolni. Más azt közvetíti a neten, hogy kockul. Megint más azt, hogy simogatja a kutyáját. Szóval igen, van, aki szeret utazni, de nem mindenki.

Ha neked nem ilyen lányok kellenek, akkor próbálkozz a többi több 1000 lánynál.

2020. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem nézegeted a profilokat, e kérdés nem vetődik fel benned és nem kell ilyeneken gondolkodni. Egyébbként is külsőségeket, rongyrázást preferálók rakják tele FB-t ilyenekkel. Bár ha ezek jönnek be és ehhez méred önbizalmadat akkor sorry, nem szóltam.
2020. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem se érdekel az ilyen.

Viszont azt veszem észre, hogy a pasik is kb. ezzel akarnak felvágni.

2020. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Én sem értem ezt a "nem tudok elmaradni a valagamon" dolgot, pedig próbáltam. Mondjuk évente egy nyaralás egyáltalán nem sok. Nem a "traveladdict" kategória, hanem még a számomra is egészséges változatosság. Meg megy itt a hiszti, hogy milyen gáz az, akinek lakása van, mert röghözkötés, stb... Mi a f...


Amúgy jobban belegondolva, nekem problémát okoz általában, hogy mire költsem a pénzem és erre ez egy jó alternatíva. A tárgyi dolgok nem mozgatnak meg, lakás van, kocsi nem kell, gyerekről hallani sem akarok, szóval általában vagy tanfolyamokra, edzésre verem el, vagy arra, hogy jó legyen az a pár nap ami szabadnap, vagy másokra költöm, például a páromra vagy anyukámra. Aztán így jön össze, hogy mit csináljunk karácsony és újév között? - hát menjünk el egy másik országba. Ahonnan 4 nap után mindenképp haza akarok jönni, mert unom magam.

2020. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Simán csak olyat kell keresni, akivel nagyjából egyeznek az igényeitek (nem csak utazás terén). Én pl nő létemre 5 éve, 17 évesen voltam utoljára külföldön, mert azóta is tanulok és egyszerűen nem futja utazgatásra (a szarér-húgyér 18 órán át buszon ülős krakkói karácsonyi vásáros

kategóriájú kirándulások és a szüleimtől pénz koldulás luxusra pedig nekem nem pálya). Nyilván nem fogok összeállni olyan férfival, akinek élete az utazgatás és havonta menne valahová, mert egyrészt nekem erre jelenleg nem futja, másrészt ha végtelen pénzem lenne, én ebben nem is szeretnék partner lenni, tök jól elvagyok a ritkább, de jól megtervezett, drágább, különlegesebb utakkal. Egyébként férfiban is ritkább az, aki el tudja foglalni magát otthon is, nem akar minden áron utazni valahova és nem csak megracionalizálta, hogy neki otthon is tök jó, pedig amúgy szívesen utazna, csak nem futja rá neki.

2020. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Lol feltetelezed hogy apuka vitte ot,aztan ramutatasz hogy van fizetese. Arra meg nem gondoltal hogy a sajat fizetesebol ment?

Vagy hogy ha csaladdal is megy,nem varja el h te elvidd helyekre?

Nem is ertem az ilyen kerdeseket, eskuszom az itteni szinvonalu kerdesekbol azt gondolnam h minden no Magyarországon valami milliosra utazik,es azzal van egyutt, a nem millios fizetesu ffiak meg nincsenek kapcsolatban...


En szeretek utazni,sajat penzbol utazok, evi 2-3 helyre, sajnos tobbet nem tudok de ha tudnek akkor utaznek

2020. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

De ezen miért kell kiakadni? Nyilvánvalóan neked, aki nem szeret utazgatni, nem olyan emberrel kell összejönni, akinek ez a hobbija.

Én baromira szeretek utazni. Nem várom el, hogy más fizesse, szerencsére van saját keresetem és annyit költök belőle erre, amennyit akarok. A partneremtől se várom el, hogy az utazgatásaimat finanszírozza, viszont alap, hogy olyan embert szeretnék a páromnak, akinek hasonló az érdeklődési köre és hasonló dolgokat szeret, mint én, pl. többet között utazni.

Próbálkoztunk egy sráccal, aki a totál ellentétem volt ilyen téren, hát nem működött. Abszolút nem. Próbáltunk kompromisszumot kötni, megbeszéltük, hogy évi egy nyaralás együtt, a többi utazást meg intézem egyedül/barátokkal/csoporttal. De egyrészt marhára zavart az, hogy életem legszebb pillanatait nem tudom megosztani a párommal és még csak utána a képek sem nagyon érdeklik, amikor meg együtt megyünk, akkor csak és kizárólag az unott fejét és a szenvedést kell néznem egész nap, ami engem is lehúz.


Egyszerűen olyan partnert kell keresni, akivel passzoltok, akivel tudtok olyan közös programot találni, amit mindketten élveztek. Szóval tök felesleges a "traveladdict" csajok után sírni.

2020. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon szeretem az 1 napos kiruccanásokat, akár országon belül, akár külföldön. Volt egy év, amikor több ilyen 1 napos csoportos buszos utazáson vettem részt, volt, amikor éveket gyűjtöttem egy saját szervezésű vonatos pár napos utazásra, mert úgy jöttem ki anyagilag, amióta van kutyám, viszem országon belül, ha megyek valahova. Én szeretek utazni, de rendszertelenül utazok, és nem divatból csinálom, hanem azért, mert élvezem, a legtöbb ismerősöm nem tartana velem ezekre a mini utakra, mert nekik az az utazás, ha elmennek 1-2 hétre valahova, megszállnak, és azon a környéken néznek szét, vagy csak pihennek.
2020. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

#4 nem tehetnek mást, hisz a nők 99%-a "imádok utazni", " travel addict", stb, ahogy 90% gazdasági szakra jár/járt/fog járni. Máshogy nem lehet felkelteni az érdeklődésüket.


Legalább is a 20-as, 30-as korosztályú nőknél ezt tapasztalni. Ha nem sikerül utazni, akkor régebbi utazásokból tesznek ki még ki nem rakott képeket, mintha most történne, hogy mutassák, hogy bejött az élet.

2020. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!