Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt hogy manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt hogy manapság már nem divat küzdeni a másikért?

Figyelt kérdés
Általában a férfiak szoktak futni a nők után, tartja a köztudat. Ez szerintem egyre jobban kezd kimenni a "divatból", és a nők is kezdenek mégjobban úgy gondolni hogy nekik csak a tökéletes pasi kell, nem a "selejt", és az is küzdjön meg érte. A másik dolog hogy a nők többsége úgy gondolja hogy minimum 5 évvel idősebb pasi a tökéletes, mert akkor már "összemérheti" a saját "érettségi" szintjével. Persze tisztelet a kivételnek, ne vegye magára senki, véleményeket kérnék.
2019. nov. 24. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jól látod. Mert "Van máááásik.".
2019. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a problémád.
2019. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan nem küzdenek ma már egy kapcsolatért. Könnyebb más karjai között keresni a boldogságot, mint megmaradni egy mellett. Elég csak azt nézni, hogy hányan megcsalják manapság a párjukat, legyen szó, férfiről avagy nőről.

És igen, manapság a "selejten" keresztül néznek a nők.

Kár, hogy nem abba a szegény világba születtem, ahol kb éhezett az ember, de még is értékelték a másikat még. És nem mentek félre annyiszor a nők, mint ma.

2019. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ahol éheztek, ott nem értékelték a másikat, te gyagya, ott összeálltak, hogy ne éhezzenek, mint egy posztapokaliptikus sorozatban.
2019. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, egy idegenért pl mit kellene küzdeni. A párommal a kapcsolatban küzdünk egymásért és nagyon összetartóak vagyunk, de ehhez érzelmek kellettek, az, hogy felmutassunk valamit a randik alatt, ami megfog a másikban, hogy kölcsönösen keressük egymást és jól érezzük magunkat a másikkal. Egy idegennért küzdjön a f***om. Kimutatom az érdeklődésem, adok magamból egy morzsát, ha ő ezt a lépést ugyanígy nem lépi meg felém meg már az elején is csak a nyűg van vele, szarok rá. Ki kell erdemelni, hogy valaki energiát fektessen beléd.
2019. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

+1

Nem egymás miatt maradtak együtt, hanem önmagukért.

2019. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ahol küzdeni kell, azt már a fene megette.

Most komolyan, milyen kapcsolat az, ami küzdelmen alapul? Akkor már inkább legyünk boldogok olyannal, aki teljes mértékben szeret, és nem csak egy produkciónk miatt enged magához közel.

2019. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Küzdeni a WC-n kell. Egyébként ne csodálkozz, ha a nők 90%-a hercegnőnek van nevelve ovis korától.
2019. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a számára tökéletes kell. Nekem a küzdés azt jelenti, hogy két össze nem illő ember próbálja megváltoztatni egymást/színjátszanak.
2019. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megfelelő partnert talál ott nem kell küzdeni. Persze, energiát kell rakni az ismerkedésbe is, párkapcsolatba is. De ahol ez fárasztó, idegörlő erőlködést jelent azt nem kell erőltetni mert nincsenek kölcsönös érzelmek. Hogyha kölcsönösen odáig vagytok egymásért akkor ezek természetes dolgok ami nem küzdés hanem öröm.

És egyébként miért jönne össze bárki olyannal aki nem tökéletes neki? Aki csak megfelel mert éppen nincsen jobb? Egy ilyen kapcsolatnak sosem lesz értelme és sosem lesz tartós. Pontosan az ilyen "végül is megfelel ő is" típusú kapcsolatokba szoktak nulla energiát rakni az emberek.

2019. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!