Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek kizárt ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek kizárt ok, ha egy férfinek ilyen stílusa van?

Figyelt kérdés

Fehérre van festve a haja, ami állig ér és középen szét van választva, van egy vékony csík bajsza és kör alakú szemüvege, ami arany keretes.


Általában öltönybe jár, ami halszálkás vagy kockás, a bal kezén pedig mindig fekete bőrkesztyű van. A cipő változó, van amikor elegáns, máskor tornacipő. És, mint kiegészítő a jobb kezén 5 gyűrűt hord, mind arany, plusz egy arany zsebórát, és egy régi kszettás Sony Walkmant a 80-as évekből (de nem használja). Gyakori társa egy Gameboy is, amin Tetrist játszik.


Egyébként 27 éves, és grafikusként dolgozik.



2019. szept. 30. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez úgy hangzik, mint valami képregény főgonosz karaktere. Elképzeltem mellé a szőrös, pihe-puha fehér cicát gúnyos zöld szemekkel, amint az ölében dorombol, meg egy elegáns botot mellé, amiben egy rejtett kard is van, plusz a kerek szemüvegében természetesen miniszámítógép van, ami kivetíti elé az összes titkos információt ami csak létezik valakiről.


Am nem jönne be. Nekem ez túl sok lenne, bocsi.

A macskát elfogadnám.

2019. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ilyen stílust csúnya és bunkó férfiak nyomják.
2019. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem végtelenül erőltetettnek hangzik. Nekem is egy anime hős jutott eszembe a leírás alapján.
2019. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2019. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Csak az ékszerek miatt nem. Nem zavar, ha valakinek különleges a külseje, de nem bírom az ékszereket. En nőként is csak órát és jeggyűrűt hordok. A férfiakon is max ennyi, ami tetszik.
2019. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy lehetetlent kérek, de úgy megnéznélek bakker. Nem láttam még ilyen stílusú embert és nagyon kíváncsivá tettél.


Esetleg egy képet nincs kedved dobni, amin mondjuk kitakarod a szemed, hogy ne lehessen felismerni, de a többi látszik?

2019. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
A grafikusok többnyire mind ilyen elvont kinézetűek. Igen, kizáró ok.
2019. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Hű, nekem nagyon bejön leírás alapján. Nem tudsz egy képet, hogy körülbelül hogyan kellene elképzelni?
2019. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Balázs, kezd elegem lenni a kitaláciodbol.
2019. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen a saját köezegmben nem tudnék vele megjelenni nyílvánosan, mert nevetségesnek tartanák, meg én is. Vonzódni pedig pláne nem tudnék egy ilyen külsejű emberhez.
2019. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!