Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek több energiát és időt kell befektetnie a társkeresésbe mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés
Gondolok arra interneten többet kell esetleg fent lennie az oldalon, többet kell írnia, jobban fel kell kelteni az érdeklődését a nőkben, neki kell kezdeményezni stb., tehát ez szerintem több pénzzel energiával és idővel jár, mint a nők esetében
2019. szept. 22. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Egy átlagos nőnek többet kell foglalkoznia a külsejével, mint egy átlagos férfinek?


Gondolok itt arra, hogy szőrtelenítés, arc és testápolás..stb stb

Ez szerintem több pénzzel, energiával és idővel jár, mint a férfiak esetében.

2019. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

1 esnek teljesen igaza van ;)

De attól még a kérdésre a válasz igen a férfinek több vesződés mire bármi is összejön. Akár csak egy válasz is.


Hát igen nem fer az élet :D


F35

2019. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Első, tökéletesen igazad van, de nem ez volt a kérdés. A kérdező itt szeretne siránkozni, hogy neki mennyivel nehezebb, mint az átlagos nőknek. Az nem megy el az agyáig, hogy aki nem csak szexet keres, hanem szerelmet és ezen alapuló , annak ugyanolyan nehéz dolga van nemtől függetlenül. A mai férfiak nem akarnak férfiak lenni, kezdeményezni stb és ezért a nőket hibáztatják. Nem bírják megérteni, hogy a nők is kezdeményeznek a nekik tetsző férfiaknál. Aztán itt sírnak, hogy náluk senki vagy csak a kövér, csúnya nők. És nem jönnek rá, mit érez az átlag nő amikor nála csak a csúnya pasik próbálkoznak. Ugyanezt. Csak a pasiknak valamiért ér a rinya, a nőknek meg nem.
2019. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha csak átlagosnak tartod magad, akkor a valoságban átlag alatti vagy. Az meg a kutyának sem kell!
2019. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de szerintem a férfiak jobban is akarnak társat keresni...

Gondolok itt arra hogy ha egy nőnek nincs huzamosabb ideje társa, akkor vagy annyival reagálja le, hogy "aww remélem egyszer majd eljon a hercegem :)" vagy pedig "egyedül lenni nem jó móka :( de nem is akarok olyannal összejönni, akit nem szeretek"

Míg a férfiaknál ez kb a világ vége...

"Ha nem lesz nő mellettem 25 éves koromra akkor megölöm magam!!! Minden nő ostoba felszínes féreg, és bárcsak ne választhatnák meg a párjukat, mert NEM IGAZSÁGOSAK!!!! Bárcsak sose bókolna nekik a többi férfi, mert így van önértékelésük, ami velem szemben kicseszes :(( jogom van nőhöz, és ez a jog jelenleg meg van tőlem tagadva, ami tűrhetetlen!"


Így ja, gondolom nagyobb lelkesedessel vagytok fenn a különböző tarskereso oldalokon (bar más erőfeszítés nagyon nincs is. Pl ha egy sikertelen férfi azt a tanácsot kapja, hogy járjon el hetente párszor edzeni, vagy kocogni, hogy legyen valami formája, akkor megy a hiszti és hoborges, hogy namá nemá hogy egy nő a testéhez akarjon vonzódni!!)

2019. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Én ezeket pont lesz**arom.


Nem fogok teperni egy nő után sem, vagy kellek neki úgy ahogy kinézek első látásra, és kellek úgy neki amilyen vagyok, vagy sem.

Nem fogok semmivel sem több energiát fektetni egy kapcsolatba illetve társkeresésbe vagy randizásba mint amennyit a nő.

2019. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom veletek mi van, én átlagos vagyok és nincs sok pénzem, saját lakásom sem, albérletben élek haverommal, hogy ne kelljen sokat fizetni. Ennek ellenére a hét bármelyik napján, ha bemegyek a belvárosba, 2órán belül találok olyan nőt, akivel lefekhetnék..

Pedig elég zárkózott vagyok, el kell találnom ehhez egy oldottabb, de nem részeg állapotot.

Szóval ismerkedéssel nincs bajom, csak sajnos nem ez az igényem. A komoly kapcsolatot kereső normális hölgyek meg nem tudom hol bujkálnak, mert szórakozóhelyen és társkeresőn nagyítóval sem találom őket, ez tény. Gondolom 99%-uknak innen onnan kapcsolata van már.

Bár nyilván az én hiányosságaim is okok arra, hogy nem velem..

F31

2019. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi voltam, és egy női ismerősöm jóváhagyásával használhattam, inkább úgy fogalmazok megnézhettem női szemszögből egy populáris társkereső oldalt. Hát gyerekek, a nőknek sem egyszerű! Addig oké, hogy a férfiak 100 levelet írnak, aminél jó ha 2-3db választ kapnak. Na de...


Haláli unalmas külsejű férfiak, haláli unalmas levelek, pszichés betegek, nagyképű bunkók, óóóó, volt minden.


Pont belegondoltam, hogy én hiába pozicionálom be magam a világba valahová, ebből a masszából nincs az az Isten ami kiemelne! Ezt most komolyan mondom. 5 perc után már én untam az egészet. Tipikus jópofizós levelek, vagy a tipikus "szia, ismerkedünk", vagy a kétoldalas lelkizős, vagy az egyoldalas 70 kérdéses, vagy a levélíró pozitív oldalát taglaló, "én vagyok neked a főnyeremény" típusú irományok.


Van baj, azt kell hogy mondjam, egyik nemnek sem könnyű!

2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!