Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért divat a mai nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat a mai nőknél, hogy "egzotikus" férfiakkal járnak?

Figyelt kérdés
Azt még értem, ha egy magyar lány a gazdag nyugatiakra bukik, mert jobb ott az életszínvonal.Budapesten lakom és az utóbbi időben feltűnően sok nőt látni fekete/arab/indiai/kínai/török/stb. férfiakkal. Nem várhatnak ezektől az emberektől jobb életszínvonalat vagy pénzt, mert a saját országuk is szegény. Arról nem is beszélve, hogy rosszul bánnak a nőkkel ezek a népcsoportok. Miért jobb egy magyar nőnek, ha összejön egy vagyontalan feketével, aki az angolt is alig beszéli és lelép egy szó nélkül, ha ahhoz van kedve?
2019. júl. 18. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de erről miért minket kérdezel? Talán azokat a nőket kellene. (Én a magam részéről hófehér bőr mániás vagyok.)
2019. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Azért elég sok népcsoportot ölel fel,amit írsz,így nyhén rasszistának tűnsz.És elég általánosítás szagú,főként hogy aztán csak a fekete bőrűekre tereled a szót.Akik ráadásul beszélnek angolul.
2019. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Én csak a kövér, nagy fenekű nőket szoktam négerekkel látni. A törökökre tényleg sokan buknak (relatíve), mert azoknak viszonylag világos a bőre, de "igazi" férfiak: nem alázkodnak meg a nők előtt, féltékenyek, tudnak "robbanékonyak", romantikusak lenni. Nem hódoltak be a femináciknak, ami a nőknek legbelül pozitívum. Az indiai/pakisztáni férfiak alacsonyak és többnyire csúnyák, még egyet sem láttam nővel, nemhogy fehérrel...
2019. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem... Van valahol egy másik Budapest is? 7 éve élek és tanulok és dolgozok Budapesten, eddig egy kezemen meg tudnám számolni, hány ilyen párt láttam.

De egyébként még ha így is van, nem mindegy? Gondolom olyan a zsánerük, vagy csak éppen az az 1 személy jött be nekik, és kész.

2019. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteg ilyen pár van. Nem vagyok rasszista, csak nem értem egy nő miért olyan férfit választ, aki fejlődő országból jön és nem tiszteli a nőket. És a nők előbb választanak külföldi férfit, mint magyart. A feketéket azért hoztam fel, mert olyan párokat látok a leggyakrabban és nagyon jellemző, hogy miután a nő gyereket szült neki, lelép. Más az is, ha az illető mondjuk az USAból jön, de hozzánk Afrikából jönnek.
2019. júl. 18. 15:12
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A nők mindig is az egzotikus férfiakra buktak. Már fejlődés, ha néger, arabokkal járnak, mert régebben bizony a cigány pasik voltak a fő sláger. Haladunk legalább a korral.
2019. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Általában azok a nők járnak velük,akik sikertelenek a párkeresésben,egyfajta menekülés számukra+azért is megmutatom.
2019. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is másik Budapesten élek, szelektív a látásod szerintem.

Amúgy minden szembejovo párrol honnan döntöd el, hogy milyen nemzetiségu a nő tagja?

2019. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Oh, igen te mennyivel jobb fogás lennél... :')) pláne ez alapján a kérdés alapján.
2019. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

1: Rengeteg neger jon az USA-bol, UK-bol, Franciarszagbol, Nemetorszagbol... Azert ezek nem eppen szegeny helyek.

2: Van torok ismerosom, nala rendesebb, udvariasab fiuval meg eletemben nem talalkoztam. Ne altalanosits.

3: Indiaiaka soha nem lattam meg feher lannyal... Pedig most voltam Gorogben, es Thessalonikiben meg Athenban kulon negyedben elnek, de csak egyedul, vagy mas ferfiakkal voltak. Meg indiai not se lattam.

4: Kinai pasikat pl csak kinai novel lattam eddig.

5: Miert erdekel teged, hogy egyes lanyoknak miert tetszenek ezek a nepcsoportok? Amugy is elenyeszo ez a szam...

6: En amikor azt mondom, hogy az egzotikus fiuk tetszenek, az olaszokra vagy a spanyolokra gondolok.

2019. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!