Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a mingli divat manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mingli divat manapság?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza már el miért jó ez az életforma?

Komolyan nem értem miért nem lehet normális párkapcsoltban lenni...



2018. dec. 18. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi az a mingli?
2018. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt kérdezem én is :)
2018. dec. 18. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

[link]


En is ilyen kapcsolatra vagyom , együtt lenni valakivel de külön lakni

Ossza járnánk egymáshoz és kesz. Nem szeretem ha valaki a nyakamon van 0-24 ben nem szeretek másokra főzni mosni takarítani mert ugye a férfi ebből nem veszi ki a részét. Csak magamról kell gondoskodnom. Másik nem tudom állandóan úgy aludni hogy fekszik mellettem valaki. Egyedül sokkal jobban alszom

N24

2018. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

magyarán ez egy szexkapcsolat és annyi ...

hát ez nem túl biztató

2018. dec. 18. 10:18
 5/12 A kérdező kommentje:

hmm nem is beszélve a felelősségválalásról...

gyerek...

olyan mintha a felek képtelenk lennének felnőni és tinik maradnának ...

2018. dec. 18. 10:20
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyereket pláne nem szeretnek nekem nem kell ekkora teher a nyakamra.

Nem akarok otthon ülni a gyerekkel , házimunkát vegezni 2-3 evig míg az “uramtol” fugg a megelhetesem . Nem akarok anyagilag egy férfitól fuggni

Nem is vagyom gyerekre , nem voltam és nem vagyok gondoskodó önfeláldozó tipus. Nem akarok semmiről lemondani egy gyerek és egy férfi miatt. Nekem fontos a szabadságom .

2018. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez a jövő. :D
2018. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Értem a kényelmi részét és manapság egyre több az alkalmazkodni képtelen ember, tehát nekik ez tökéletes. Csinálják, legyenek boldogok, tényleg minden jót kívánok nekik. Gyereket viszont nem kellene vállalniuk.
2018. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak jó a mingli kapcsolat, akiknek alapból nagyon mozgalmas az életük, esetleg nem akarnak mással együtt élni, nem akarnak gyereket vagy nem is lehet nekik. Pl. ismerek egy idősebb nőt, jól megjárta a férjével, akitől elvált, van közös gyerek, de ő már úgy van vele, hogy elege volt a mással közös életből, pasizik, de nem akar senkivel együtt élni, csalódott, jobb neki így, már nyugdíjas, azt hiszem, vagy ha nem, nagyon közel van hozzá, de remekül tartja magát, fitt, éveket tagadhatna le.
2018. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor érzem úgy, hogy ha elölről kezdeném, tutira kipróbálnám ezt az életformát. Úgy veszem észre, kb. lasszóval kell fogni az olyan férfiakat, akik kiveszik a részüket a házimunkából és ezt természetesnek tartják. Biztos rossz a környezetem, nem tudom. Eleinte még optimista voltam.
2018. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!