Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már tényleg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már tényleg az a divat hogy minél több nővel/férfivel legyen az ember?

Figyelt kérdés

Egyre inkább kezd beigazolódni az a gyanúm, nőkkel kapcsolatban, hogy mégsem olyan elveszett báránykák mint ahogy előadják, akiknél komolyabb dolgokkal próbálkoztam, Kiderül róluk, hogy ja, nem én vagyok az egyetlen férfi akit szeret. Idő közben elő-elő jönnek a dolgok, hogy ezzel beszél azzal beszél, előjön egy másik férfi találkoznak egy "közös projekt munka alá bújva.. De egy ilyen nő azt állítja hogy ő komolyat szeretne. Kérdés az hogy hogy szeretne, ha kapcsolatban van még az exeivel, vagy a "barátaival"? Csak ide hívják bulizni, csak oda hívják programra..

Egyáltalán, ha egy nő fent van mondjuk egy netes oldalon, és elmondása szerint komolyat szeretne, belemegyünk beszélgetésbe, komolyabb dolgokról, mond bizalmi alapú dolgokat, megosztja velem az élete egy részét, és úgy is köszön el mintha ténylegesen szeretne, és mind emellett mint kiderült, ezt nem csak velem teszi. Ha finoman rátérek hogy ez hogy is van, nem tudja megmagyarázni, kibújik, meg ő most nagyon fáradt..és a többi. Tehát ebből kiindulva, ha már ennyire nem érzi egy nő, hogy igen is ha komolyat szeretne egy valakivel, akkor ne beszéljen mellette még más férfiakkal is olyan szinten, vagy hasonlóan.. és ez a erről a fajta nőről mondják úgy nagy általánosságban hogy normális, komoly, ad magára.. Kérdés. Miért nem tudják megállni hogy ne játszadozzon másnak az érzéseivel? Mind ezek mellett úgy adja elő magát mint aki határozott, céltudatos, és komoly szándékú.. de kiderül róla idő közben hogy még sem.. és végül is ő is ugyan azt csinálja mint sok más éretlen nő.

Tényleg ez a divat, ez kell nekik? Én is csinálhatom ezt teljesen nyugodtan, a saját érdekeimet nézve, hogy egyszerre 10 pecabotot engedek a vízbe és mindig azzal vagyok amelyiken van kapás? Ami nincs az meg el van felejtve, vagy azért oda is csapom a szelet bókolva hogy milyen szépen néz ki? Vagy hogy van ez. Milyen lehetőségeim vannak férfiként erre?


2016. dec. 30. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem "divat" lett, ez nem holmi emos hülyeség. Egész egyszerűen megváltozott a társadalom szerkezete, a mai generáció, látva, hogy a válások száma 70% volt, a megmaradt házasságok is nagyrészt rossz kapcsolatban, anyagi okok miatt maradtak meg. Szóval szkeptikusak lettek a fiatalok a házasodással szemben. Ezért hát elkezdtek független, "komolytalan", bármikor véget érhető kapcsolatokba belemenni, és hát presztízs lett, hogy egy pasinak már mondjuk 50 fölött van a gerincre fektetett nők száma. De persze mindenki azt hazudik amit akar. Szóval ez nem hiteles.
2016. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy másik verzióm meg az, mikor bele megyünk, és szép lassan ő maga kezdi el mesélni hogy Hát van a Marci.. ő olyan jó fej :). Mintha ez teljesen természetes dolog lenne? Most ezt is minek véljem? Férfiként meg nem lehet más nőt témába hozni mert akkor már én leszek a szemét nőcsábász kihasználós..
2016. dec. 30. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell mihamarabb személyes találkozóra sort keríteni. Ha kicsit komolyabbá válik a dolog, akkor már illik lezárni a többi vonalat, és a normálisabbja ezt meg is teszi. Ha 2-3 levél után nem akar veled találkozni, akkor komolytalan, hagyd a fenébe.
2016. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ha a találkozásra hiteget, mondja hogy igen, eszébe van csak most épp nem jó de majd sort kerítünk rá és majd szól?

Vagy már ennyiből is arra a következtetésre lehet jutni, hogy ott kel hagyni mert felejtős?

2016. dec. 30. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Az nem jó, hogy majd szól, te ajánlj fel időpontot. Ha többet említesz,, de egyik sem jó neki, akkor nagyon valószínű, hogy nem akar találkozni veled.
2016. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira jó.. hogy ilyen fölöslegesen tett körökkel járat. Simán mondhatná hogy Nem akar találkozni. és ennyi, engem is megkímélne, meg az energiámat sem szívná.
2016. dec. 30. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én is ezt veszem észre, és ebben az a "rossz", hogy én egyáltalán nem ilyen vagyok, még engem néznek furának, hülyének. Nekem eddig 1 barátnőm volt, akivel jártam néhány hónapig, nem vagyok híve az ilyen se veled, se nélküled kényelmi kapcsolatoknak, illetve az egyéjszakás kalandoknak sem, ami valljuk be manapság nagy térhódításnak örvend, sajnos.


Én is regisztrálva vagyok két netes oldalra, de csak azért, mert ez is egy lehetőség, hátha összejön.


Ennek ellenére nem szabad megváltozni, maradj olyan, amilyen, egyszóval ne formáljon a divat, a média. Azt látom, hogy nagyon sok ember, mindkét nemből követi a médiát, mert sulykolják beléjük, hogy ez a jó, meg attól leszel sikeres hogy...stb. Hülyeség, a sok hülye ember meg mint a birka, megy utána.


Kibontva a kéréskörödet, igen, úgy nehéz kapcsolatot kialakítani, ha még kapcsolatban van az exeivel, nekem is mondta egy lány, hogy havonta találkoznak, meg hetente beszélnek. Így mégis mi a francot vár tőlem? Exekkel tartja még a kapcsolatot? Ez nálam azonnali kizáró ok, mindegy mennyi időt töltöttek együtt. Nem szeretem az ilyen játszmákat.


24F

2016. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen is ugyanez volt, nyugoggyá' meg, csak akkor nagyobb volt a képmutatás, jobban szégyellték, nem volt ennyire szem előtt.
2016. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. csak az a baj, azt veszem észre, hogy rád van erőltetve ez a társadalmi nézet. amit ha nem fogadsz el, egyedül maradsz, és senkit nem érdekel a problémád. Még az a réteg mondja hogy te vagy a hülye meg veled van a baj.. Csak azért mert te a normalitásokhoz ragaszkodsz, normális épp ésszel. Én azt látom minél több nővel vagy, te annál nagyobb valaki vagy, s lszarod az érték rendet. Sok olyan férfi van akik egyedül vannak, próbálkoznak, társkeresési problémáik vannak, vagy épp nincsenek annyi nővel. Akkor még ők vannak lenézve, hogy milyen szerencsétlen balfsz, meg anyuci fia, elő szeretettel hangoztatják nők is ezeket sajnálatos módon
2016. dec. 30. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha akar találkozni veled, akkor ideje is van rá. Az ilyesmi a nőktől mindig csak kifogás. Nem nézel ki elég jól neki, ennyit jelent a dolog.
2016. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!