Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a divat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sokadjára futok bele abba a dologba, hogy elmegyek randizni egy hölgyel és bár a végén úgy válunk el, hogy jól éreztük magunkat és akarunk még találkozni, utána mégse ír soha többet és nem reagál semmire. Ez miért így megy manapság? Nincs azzal baj, hogy nem élvezi a dolgot és mégse tart elég jónak, de akkor miért nem lehet megmondani őszintén? Miért kell így bánni a másikkal? Már sokadjára járok úgy, hogy tervezgetem a következő randit, igyekszek olyat keresni, ami a másikat is biztos érdekli, erre a végén még arra se képes, hogy visszaírjon egy, bocsi, mégse akarok semmit üzenetet. Olyan nehéz volna nem a semmiért szivatni és reményt kelteni a pasiban? Vagy csak én vagyok ilyen maradi és manapság ez a módi?


23/F



2019. jún. 9. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Legalább van randid. Én elmúltam 30, de még randim sem volt sosem.
2019. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Sokat érek vele ha mindegyik így végződik. Azért elég rossz érzés, hogy én rászánom az időm és energiám, hogy keresgéljek valami értelmes programot, erre egy tetves válaszra se méltatnak. Ez azért pofátlanság. Nekem is volt, hogy nem akartam találkozni már a lánnyal, de akkor megmondtam kerek-perec, hogy bocsi, de nem akarok többet találkozni.
2019. jún. 9. 15:59
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy vagy maradi! Vannak olyan íratlan szabályok és viselkedésbeli normák, amelyet mindenkinek illene betartania! Nem pedig eltűnni, mint elengedett léggömb a világűr üres éterében. Nekem még a "bocsi, mégsem akarok semmit" üzenet sem lenne elég. Igenis indokolja meg, hogy miért nem! Így könnyebb feldolgozni a kudarcot.
2019. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekem már azis elég lenne, hogy lekoptat normálisan. De ez. Amúgy sem vagyok egy nagy nőcsábász és nehezen tudom összeszedni magam, hogy elhívjak valakit, erre a végén úgy búcsúzik el, hogy de jól érezte magát és mihamarabb akar megint randizni, ezért elkezdem beleélni magam erre a végén egy tetves üzenetet se tud írni. Egyre jobban gyűlölöm ezt a párkapcsolatosdit.
2019. jún. 9. 16:04
 5/28 anonim ***** válasza:
10%
Semmi sem kötelező ám, kérdező, ha bajod van a párkapcsolatosdival.
2019. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem veled van a baj, sajnos sok ilyen van mind lányok mind a fiúk között. Nekem is volt olyan, hogy valaki úgy vált el tőlem a randi végén, hogy minden jó volt és lesz következő, meg hogy majd ír. Aztán nem írt. Egyszer rákérdeztem, de akkor mismásolt. Utána rá fél évvel később megint keresett, de nem tudom mire számított. A játszmázást se szeretem, amikor pár nap után írnak csak. Sokkal többre becsülöm az olyan fiúkat, akik egyből keresnek és tervezhetjük a következő randit vagy ha nem, akkor egyértelműen lezárjuk. Én se szoktam játszmázni.

22l

2019. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Rockarc ***** válasza:
60%

Amelyik igy viselkedik, az amugy sem lett volna egy fonyeremeny. 1 randi utan ne legyunk mar hosszerelmesek, meg a kutyaja nevet sem tudod. Ittatok egy kavet es megy mindenki a maga utjara, ennyi.


43F

2019. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%
De könnyen beszélnek itt egyesek a magas lóról, akiknek gondolom jól megy ez az egész!
2019. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
Ez az ötösnek szólt.
2019. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Én lány vagyok, nekem is volt már olyan randim amikor megegyeztünk h következő tali, és sosem keresett. Lehet hogy félnek kimondani úgy szemtől szembe hogy nem. Van aki elég rosszul viseli. Nekem kB 10 randi után lett párom.

Sok sikert.

2019. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!