Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a divat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sokadjára futok bele abba a dologba, hogy elmegyek randizni egy hölgyel és bár a végén úgy válunk el, hogy jól éreztük magunkat és akarunk még találkozni, utána mégse ír soha többet és nem reagál semmire. Ez miért így megy manapság? Nincs azzal baj, hogy nem élvezi a dolgot és mégse tart elég jónak, de akkor miért nem lehet megmondani őszintén? Miért kell így bánni a másikkal? Már sokadjára járok úgy, hogy tervezgetem a következő randit, igyekszek olyat keresni, ami a másikat is biztos érdekli, erre a végén még arra se képes, hogy visszaírjon egy, bocsi, mégse akarok semmit üzenetet. Olyan nehéz volna nem a semmiért szivatni és reményt kelteni a pasiban? Vagy csak én vagyok ilyen maradi és manapság ez a módi?


23/F



2019. jún. 9. 15:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
sztem az ilyen tarskeresési oldalakra csak a végső esetben szánják rá magukat az emberek, az életben már kiégtek nem talaltak tarsat. ha talalkozunk is vkivel, eleve már negativan állunk hozzá. lehet h jol éreztük magunkat, de nincs meg a szikra h továbbmenjen az egesz, és miért nincs, mert az elsőn eleve nem is lehet
2019. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

sajnos nagyon egyszerűen kevès ember születik gerinccel ez az oka...

semmi erőfeszítésbe nem kerül 1o mp-ig megírni egy üzenetet, hogy ne haragudj, de úgy érzem mégsem téged kereslek.

2019. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#21


Mi köze a táskeresőknek ehhez? Személyesen találkoztam vele és hívtam el.

2019. jún. 9. 20:24
 24/28 A kérdező kommentje:

#22


Ezaz, nekem is csak ennyi kellene. Nincs azzal baj, hogy leráz, csak akkor mondja meg, hogy ne kelljen reménykednem abban, hogy lesz folytatás.

2019. jún. 9. 20:25
 25/28 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező ! Mit nem ertesz az ilyen reakciókon?


Ha egy randi után nem válaszol a csaj, akkor nem akar folytatást. Azaz nem voltál neki megfelő. Ronda vagy , buta , nem szimpi akármi oka lehet amit nem kell részleteznie! Nem kellesz neki és kész! Ilyen könnyen kell ezt elfogadni.

2019. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, miért jobb hetekig hazudozni, hogy jajj tanulnom kell, jajj beteg a kutyuska, jajj előkerült a külföldi barátom. Mint, hogy annyit írnának, hogy figyelj a találkozás alapján nem szeretném folytatni. Ennyi. Utána akár le is tilthatja a srácot, ha nem érti meg, de ennyi jár minden normális embernek.
2019. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#25


Látom nem jött át. NEM kell megmagyaráznia, csak írja meg, hogy nem akarja és kész. Nem pedig magyarázkoni, meg inkább vissza se írni. Megírja, hogy bocsi, de mégse te vagy az és ennyi. Ennyit pedig igenis elvárnék, főleg így, felnőttekként. Mert még okés, hogy a 15 évesek körében elmegy ez, de itt már felnőttekről van szó.

2019. jún. 10. 14:17
 28/28 anonim ***** válasza:
Sajnos sok nő huszonévesen is olyan gyerekesen kezeli ezt, mint egy 12 éves csitri...
2019. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!