Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a divat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sokadjára futok bele abba a dologba, hogy elmegyek randizni egy hölgyel és bár a végén úgy válunk el, hogy jól éreztük magunkat és akarunk még találkozni, utána mégse ír soha többet és nem reagál semmire. Ez miért így megy manapság? Nincs azzal baj, hogy nem élvezi a dolgot és mégse tart elég jónak, de akkor miért nem lehet megmondani őszintén? Miért kell így bánni a másikkal? Már sokadjára járok úgy, hogy tervezgetem a következő randit, igyekszek olyat keresni, ami a másikat is biztos érdekli, erre a végén még arra se képes, hogy visszaírjon egy, bocsi, mégse akarok semmit üzenetet. Olyan nehéz volna nem a semmiért szivatni és reményt kelteni a pasiban? Vagy csak én vagyok ilyen maradi és manapság ez a módi?


23/F



2019. jún. 9. 15:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
7: itt nem arról van szó, hogy "hősszerelmes" valaki egy találkozás után, hanem alapvető illemszabályok megszegéséről, és a másik becsapásáról. Eltűnni mint a kámfor akkor is átverés, hogyha a bucsúzáskor bizonytalan és nem ígér semmit a másik. Utána írásban vagy telefonon illik eldönteni, hogy hogyan tovább.
2019. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak manapság "divat", volt ez régen is. Tizenévesen velem is előfordult, hogy szégyelltem szemtől szembe megmondani egy fiúnak, hogy mégsem tetszik, és a randi után egy kicsit kacskaringósan tudta meg, hogy ejtettem szegényt. Nem szép dolog, teljesen igazad van, mai eszemmel már én is egyenesen megmondanám, hogy bocs, de mégse.
2019. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az a baj, hogy tök lehangoló, hogy még ennyit se tud meg az ember. És a hősszerelmes duma nem tudom honnan jön, nem azért szánok időt egy következő randi szervezésére, mert hű de szeretem, hanem azért, mert úgy illik, hogy a nagy részét én intézem és énis fizetek mindent, hamár elhívom őt valahová. És ráadásul azért mert 2X-en túliak vagyunk, itt már azért lehetne némi gerincesség a másikban. Ez már nem a középiskola.

2019. jún. 9. 17:24
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem csináltam még ilyet, de szerintem úgy általánosságban a rossz tapasztalatok miatt csinálják ezt az emberek. Sok férfi (gondolom nők is, velük még nem próbáltam ismerkedni :D) nem képes méltósággal viselni az elutasítást, hanem faggat, hogy "de miééééért??", könyörög, hogy adj neki még egy esélyt, ha semmi nem válik be, akkor pedig büdös rbanc vagyok és dögöljek meg egyedül. Nem azt mondom, hogy MINDEN férfi így reagál az elutasításra, de elég egy pár ilyen jelenet ahhoz, hogy egy nő annyira szorongjon az elutasítástól, hogy egy esetlegesen normális férfinak se merje megmondani, hogy mi a pálya.
2019. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

Rohadt mocskok ezek. De ne félj egyből vinnyognak, ha őket hagyják ott a p...csába.

Velem is többször előfordult. Annyi járna, hogy bocs, de nem. Még indoklást se várok el feltétlenül. De ez a néma eltűnés undorító.

2019. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj a pasik ugyanilyenek, még rosszabbak, mert még provokál is hogy "kereshetlek"...."és mikor?"..."de hívhatlak holnap este?"

És persze soha többé nem jelentkezik. Vagy illendőségből egyszer még elhúzza... hogy mikor talizunk? Közben esze ágában sincs találkozni. Hidd el, ez rosszabb mint amikor valaki eltűnik.

2019. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De attól, hogy némely pasival így járt még bunkóság a másikkal is így bánni. Akkor ennyi erővel énis csak arra hajtsak, hogy megszédítsek egy csajt, aztán koptassam le szó nélkül csak azért, mert eddig így jártam? Ennek mi értelme? Oké, lehet, hogy eddig bunkókat fogott ki, de attól nem kell bunkónak lenni a következővel.
2019. jún. 9. 18:17
 18/28 A kérdező kommentje:

#16


Na de épp ezaz, hogy ő is azt mondta, hogy majd keres, meg keressem őt, mert jól érezte magát és akar még találkozni. Mondja azt, hogy nem élvezte és annyi, veszem is a lapot. De ez pofátlanság, hogy lebeszéljük, hogy a 3 napban találkozunk újra, erre nem ír semmit. Ez azért mekkora tahóság.

2019. jún. 9. 18:18
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Eleve elég gyerekes a randi végén eldönteni, hogy majd találkoztok-e megint. Hagyni kell időt, hogy letisztuljon az élmény. Lehet, hogy hazudott, lehet, hogy akkor még őszintén akart találkozni. Az hogy egy szót se szól utána az bunkóság szerintem is.
2019. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

17#-es, hol mondtam én azt hogy én is ugyanilyen vagyok a pasikkal? Én csak a pasioldalt mondtam, én nem hitegetek senkit, de nem is tartozok elszámolással hogy miért nem jött be nekem. Egyszerűen ha keres, más dologra hivatkozva nem érek rá, és nem is hozom elő hogy találkozzunk.

De ennyiből mindenki tudja hogy nem kell tovább próbálkoznia.

2019. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!