Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt hogy manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt hogy manapság már nem divat küzdeni a másikért?

Figyelt kérdés
Általában a férfiak szoktak futni a nők után, tartja a köztudat. Ez szerintem egyre jobban kezd kimenni a "divatból", és a nők is kezdenek mégjobban úgy gondolni hogy nekik csak a tökéletes pasi kell, nem a "selejt", és az is küzdjön meg érte. A másik dolog hogy a nők többsége úgy gondolja hogy minimum 5 évvel idősebb pasi a tökéletes, mert akkor már "összemérheti" a saját "érettségi" szintjével. Persze tisztelet a kivételnek, ne vegye magára senki, véleményeket kérnék.
2019. nov. 24. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A párommal nem küzdöttünk egymásért, mert nem kellett. Mindketten szerettük volna a másikat és küzdelem nélkül meg is kaptuk.

Az már régen rossz, ha valakiért küzdened kell.


21/L, ő 23/F

2019. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek erőlködjek ha a nő azt mondja hogy egyáltalán nem érdeklem őt? Felnőtt embernek ha nemet mondanak akkor megérti hogy nincs esélye.
2019. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 peca1000 ***** válasza:
0%

Akkora a választék a nőkből társkereső oldalakon, hogy totál felesleges kűzdeni.


Ha nemet mond, ott van 100 másik.


Amelyik nő elvárja, hogy kűzdjenek érte, pasi nélkül marad.


Nagyon helyesen! :D

2019. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Nőkből? Ahol 10 nőre jut 40 férfi? Tényleg? :D
2019. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14, ott a pont
2019. nov. 24. 21:05
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem itt szét kell választani kétféle "küzdelmet" a másikért.


Az egyik fajta küzdelem az, amikor valaki azért küzd meg, hogy a másik embernek megtetsszen. Ez valóban manapság már szinte fölösleges erőfeszítés. Legalábbis én férfiként azt tapasztaltam, hogy a nők egyszerűen nem adnak szinte semmi lehetőséget erre. Legfeljebb 3 találkozás után, de leggyakraban már egyetlen találkozás után visszavonhatatlanul döntenek, mint valami rögtönítélő bíróság, ahol fellebezésnek nincs helye. A régimódi udvarolgatásnak, amelyben a nő lehetőséget adott, hogy valóban meg is ismerje a férfit hónapokig tartó ártatlan találkozgatások során, mielőtt döntene a kapcsolat komolyabra fordulásáról, nincs esélye.


A másik fajta küzdelem az, amikor valaki a már meglévő társáért küzd meg akkor, amikor úgy érzi, hogy kezdi elveszíteni. Például elkezd kedveskedni hozzá, körülrajongja. Erre még időnként adnak esélyt a nők, de nem mindig. Sokszor meghozzák a negatív döntést magukban még azelőtt, hogy az eltávolodásnak nyilvánvaló jele volna, s általában onnan már nincs visszaút.

2019. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!