Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem tud csókolózni?

Figyelt kérdés

Igazából így vagyok a tánccal is, főleg, hogy mozgásszervi problémák miatt nem is lehetett volna járnom...


Igazából tudatosan el is kerülöm, meg fogom is...


2020. jan. 20. 09:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Szia...

24 éves lány vagyok és sose csokoloztam még ....😞

2020. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Ne akard, hogy valaki megtanítson csókolózni.

Ehelyett előbb ismerkedjetek, sokat randevúzzatok, beszélgessetek bármiről, hogy kiismerjétek egymást, megismerjétek a másik nézetét (bármiről). Később fogjátok meg egymás kezét, derekát, öleljétek át egymás derekát séta közben, néha-néha forduljatok egymással szembe, nézzetek egymás szemébe, közelítsétek egymáshoz az arcotokat, szátokat és a többi kijön belőletek magától. Mindezt nehogy egy este, egyetlen találkozás alkalmával, hanem csak 5-10 randi után jöjjön a csókolózás. Ekkorra már megismertétek egymást oly mértékben, hogy vágyódni fogtok a csókra. Az pedig már ebben a stádiumban jön, mint a nyári zápor.

Sok sikert!

2020. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Kérdező vagyok, hát nálam nem jön magától, mondjuk eddig akikkel csináltam nem éreztem semmit sem, semmit. Utána alig tudtam levakarni rólam őket.


De mindenkinezt mondja, nem nem jön magától és béna is vagyok... Ezt tudom magamtól is, de nem... Meg nem is akarok... Meg emiatt nem is akarok kapcsolatot, mert ki akarna olxat aki csak az arcára ad puszit.... Mert nem tud mást...

2020. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 35 éves férfi vagyok, 3 hosszabb kapcsolatom volt eddig, és úgy érzem, nem tudok jól csókolni.


Talán igaz az, hogy az ember akkor érzi jól magát a csók során, ha tényleg az igazit találta meg.

2020. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Meg az sem érdekelt, aki csinálja". Ez a gond. Ha lesz egy férfi, akinek már csak a gondolatától is "kész vagy", akkor bárhogyan csókol, jónak fogod érezni, mert az is jó lesz, ha egyáltalán a közelében vagy. Ha meg undorral közeledsz bárkihez, akkor is mindegy, hogyan csókol. Nincs jó meg rossz csók. Csak "összepasszolunk e ilyen téren, vagy sem" van.
2020. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Így van.

2020. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!