Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem tud csókolózni és nagyon béna?

Figyelt kérdés
Mint, aki nem tud énekelni, nem tudom. Vagy alapból semmit sme vált ki belőled az illető, de a színészek is tudnak...
2019. okt. 4. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos tapasztaltam szörnyen rossz csókot valakivel. Nem az első volt neki, így nem mondhatom, hogy nem tudott, csak totál más stílusúak voltunk. Soha többé ne legyen olyanhoz szerencsém.
2019. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt szerencsém olyanhoz, aki jól csókolt volna.

Olyanhoz volt, akinek úgy folyt a nyála, mint a kutyának. Tehát nyakig nyálas voltam.


És olyannal, aki nem csókol. Sajnos ez probléma, hiszen számomra a csók sokat elárul, illetve a csókok csökkenése, elmaradása jelze a kapcsolat változását is.

2019. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

igen van, sajnos en is taliztam kettovel is

egyik meg szuz volt (anno meg en is) szoval azt leirom gyakorlatlansagnak

a masik viszont mar 30as eveimben; csavo majd megfolytott a nyelvevel olyan melyen ledugta a torkomra es vad is volt

2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, valószínűleg baromi béna lennék. Még sosem próbáltam. 29/F
2019. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinten azt mondom hogy olyan volt, aki mas stilusu volt mint en. Nyilvan ha talal egy hasonlot az azt mondja de tutin csokol de nekem halal volt 😂😂
2019. okt. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Fuhh,van... Két eddigi kapcsolatomból egy férfi se csókolt jól. Engem dícsérgettek,de én egy idő után mellőztem a dolgot.
2019. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Sok a béna/alkalmatlan pasi. Akik általában szarul csinálják azoknak a farkuk is kicsi, ilyen 15 cm 😀
2019. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok...


Nekem mondogatta utóla, hogy szar volt. Egy másiknál is én voltam a szar, mert nem akartam csókolózni vele, de csak ment bele a számba...

2019. okt. 5. 11:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én ilyen vagyok. :/ Az itteni válaszok alapján elvileg létezik olyan, hogy "nem ugyanolyan a stílusunk", akár én is mondhatnám ezt, mert egy fiúval nagyon jó volt, vele ment is. Viszont 6-ból 1 nem túl jó arány, szóval tuti velem van a baj.
2019. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Például van az olyan, aki propellerként mozgatja a száját, bármit csinálsz. Vagy aki másodpercre pontosan dugja ki, vagy vissza a nyelvét. Meg volt olyan is, aki olyan erőszakosan dugta le a nyelvét, hogy azt hittem, ott, helyben meg is erőszakol.
2019. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!