Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a béna, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a béna, vagy tényleg neten nem lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én már sok lánynak írtam, de addig nem jutottunk hogy találkozzunk. Még életemben sosem randiztam. Nagyon rossz, de hiába akarok ismerkedni, nem találok senkit sem, pedig nem vagyok ronda igénytelen. Nem is zavarna ha nem lenne belőle kapcsolat, de legalább összejönne valakivel csak egy találkozás.

Nagyon szeretnék már barátnőt, de még egy találkozást sem tudok összehozni. Jó tudom hogy az is egy nagy baj hogy nekem még jobban számít egy lány kinézete, mint a belső dolgok...


2019. ápr. 21. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki eléggé kitartóan próbálkozik és ragaszkodik a céljaihoz, akkor előbb-utóbb összejön. Van egy haverom, ő is mindig kimondottan szép nőknél próbálkozott. Sok kudarc után úgy 4-5 év után lett egy tényleg szép barátnője, évek óta tart.
2019. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi párommal neten ismertük meg egymást egy közösségi oldalon. 4 és fél évig távkapcsiban voltunk, utána összeköltöztünk. 6 éve együtt vagyunk.
2019. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Üdvözöllek a férfitöbblet világában.
2019. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Randit nem nehez osszehozni, viszont masodik randit mar nehezebb mert elso talalkozasnal eldol a szimpatia.

En kozel 3 evig probalkoztam igy es kb 20 lannyal talalkoztam, ebbol talan 2-3 volt akivel 1nel tobbszor is de parkapcsolat nem lett egyikbol sem.

Aztan a egy teljesen masik oldalon ismertem meg a felesegemet ami nem is randi oldal de vegulis talalkoztunk, randiztunk es mar hazasok vagyunk.


Irj minnel tobb lanynak es ne sablon szovegekkel.

2019. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
Nem lehetetlen szerintem, de ahhoz iszonyat jól kell kinézz, hogy valamit is akarjon tőled egy csaj. Egyébként meg nem interneten kell ismerkedni.
2019. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3 év alatt 3 randim volt második nem volt de mondjuk én mindvégig szerelmes voltam egy lányba
2019. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy szoktál ismerkedni? Mi alapján gondolod, hogy béna vagy ehhez? Legalábbis mik azok a megnyilvánulások, amiket bénának gondolsz? Hányszor, hány lánnyal próbálkoztál eddig?

Netes ismerkedéssel többnyire az a bajom, hogy nagyon ritkán lehet találni valakit, akivel ellehet beszélgetni. Hiába bukkannak fel sokan társkereső app-on vagy bármilyen oldalon, akik elmondásuk szerint ismerkedni akarnak, egyszerűen nincs miről beszélgetni, behal a kommunikáció, esetleg olyan alakokat fogok néha ki, akik ellenszenvesek alapból, mert a beszélgetést nyálas nyomulós dumákkal indítják, vagy épp szex témával, vagy semmitmondó üzenetekkel. Az ilyen elszokta venni a kedvem a neten való ismerkedéstől, de van amikor jófej emberekkel is lehet ismerkedni.


"Jó tudom hogy az is egy nagy baj hogy nekem még jobban számít egy lány kinézete, mint a belső dolgok..."


Azt nem tudom, hogy téged más lányok miért iktatnak ki, de én se nagyon ismerkednék olyanokkal, mint te, akik azzal indítják a beszélgetést, hogy a lány külsejét dicsérgetik, s aztán annyi, azt éreztetik a lánnyal, hogy csak az számít. Tulajdonképpen az az érzésem, hogy te már ezzel magadnak megválaszoltad a kérdést, tehát béna vagy, nem is értem mit csodálkozol.

2019. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eloben jobbak az eselyeid, higgy nekem! Sokkal tobbet mutatsz magadbol, mint amit egy ket bekezdesnyi bemutatkozas es egy szelfi kameraval keszult foto tud nyujtani. Legyen hazon kivul, emberek kozott levo rendszeres idotoltesed, ahol bemutathatnak neked uj embereket.
2019. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
tényleg nem lehet neten azok keresnek párt akik élőben nem tudnak valamiért
2019. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem. Élőben miért lenne már könnyebb? És ha valaki nem igazán mozog olyan helyeken ahol lehet élőben ismerkedni? A netes társkeresést pont nekik találták ki főleg.
2019. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!