Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a béna, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a béna, vagy tényleg neten nem lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én már sok lánynak írtam, de addig nem jutottunk hogy találkozzunk. Még életemben sosem randiztam. Nagyon rossz, de hiába akarok ismerkedni, nem találok senkit sem, pedig nem vagyok ronda igénytelen. Nem is zavarna ha nem lenne belőle kapcsolat, de legalább összejönne valakivel csak egy találkozás.

Nagyon szeretnék már barátnőt, de még egy találkozást sem tudok összehozni. Jó tudom hogy az is egy nagy baj hogy nekem még jobban számít egy lány kinézete, mint a belső dolgok...


2019. ápr. 21. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 A kerdezonek gondja van a netes ismerkedessel, ugyhogy nem segit rajta, hogy masoknak viszont megy. Es leirtam mi az elonye az eloben ismerkedesnek: tobbet mutat magabol.
2019. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#1 Értem és igaz is, viszont ha a kérdező nem jár olyan helyekre ahol ismerkedni lehet akkor ez sovány vigasz neki.
2019. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*#11
2019. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"ha a kérdező nem jár olyan helyekre ahol ismerkedni lehet"

Kezdjen el jarni. :) A neten felszedett lannyal is kell egyszer eloben talalkozni, ugyhogy nem art, ha ismer erdekes helyeket a varosban.

2019. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha a nővel nem lehet beszélgetni, mert mindenre 1-2 szót ír, akkor halott ügy.

HA viszont ön magad adod és mindenhez úgy állsz hozzá, hogy nincs veszíteni valód...na akkor érted el azt a pontot, hogy lazán ismerkedsz és beszélgetsz. Természetesen ez a laza ismerkedés nem csaphat át bunkóságba részedről.

2019. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!