Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem tud csókolózni és nagyon béna?

Figyelt kérdés
Mint, aki nem tud énekelni, nem tudom. Vagy alapból semmit sme vált ki belőled az illető, de a színészek is tudnak...
2019. okt. 4. 20:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nekem kettő is volt! Egyik sem használta a nyelvét. Mintha nem is lett volna... O.o
2019. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, akinek én voltam az első: csók közben szájon át lélegzett, nagyon bizarr érzés volt, azonnal megkértem, hogy próbáljon orron lélegezni, mert hova tegyem a torkomba fújt levegőt?! :D Szerencsére gyorsan ráérzett a mikéntjére és utána már "kijöttünk". Meg volt egy olyan párom, aki teljesen megijedt, amikor a szájába talált a nyelvem, pedig több kapcsolata volt előttem, de azt mondta, hogy ő csak a nők ajkait puszilgatta, érintette a nyelvével, vele nem lehetett később sem szenvedélyesen csókolózni.
2019. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érdekes aki nagy szerelem meg komoly kapcsolat, az nem tud csokolozni, annak szenvedélyét sem èrzi,(de màsban sincs toppon), ki is marad a csol igy a kapcsolatbol, akivel meg nem müködik hosszu tàvon, azzal meg irto tökéletes a csok is, minden.

Ez nàlam valami murphy törvény lehet

2019. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!