Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen hogyan tudnék megtanulni csókolózni? Komoly (trollok kíméljenek)!

Figyelt kérdés

Nem trollkérdés, így is eléggé szégyellem magam miatta, már napok óta gondolkodom hogy kiírjam.


Még nem sikerült eddig csókolóznom se, nem volt olyan nő aki hajlandó lenne hozzámérni. Ápolt vagyok és igényes minden téren de azt hiszem mindent elmond az hogy középiskolában a csajok a “Kvazi” (Quasimodo) gúnynevet adták nekem ami rajtam is maradt amíg el nem költöztem 20 évesen.

Sokat próbálkoztam az ismerkedéssel de minden esetben csak barátokat találtam vagy kedvesen elutasítottak. Egyszer volt egy csaj akivel lehetett volna valami, de összefutottunk a barátnőivel és kinevették miattam, kigúnyoltak engem, utána úgy hallottam nem tudna felvállani engem mások előtt. Aztán nem is írt vissza nekem, úgyhogy nem zavartam tovább inkább.

Fontos hogy senki nem tudja rólam ezeket a dolgokat, a barátoknak hazudnom kell hogy ne égjek be. Olyasmiket szoktam mondani ha látnak egy ismerőssel hogy “úriember nem beszél”. Tőlük nem várhatok segítséget!

Most van egy kedves csaj aki szégyen-nem szégyen tulajdonképpen elhívott egy randira. Én nem mertem kezdeményezni mert túl aranyos-kedves, így azt hittem barátok vagyunk-leszünk.

Ez lesz életem első randija, eléggé izgulok miatta. A haverok azt tudják hogy nem vagyok egy nagydumás, tettek embere ezért mondogatják a tanácsokat. Pl hogyha minden jól alakul, jól érezzük magunkat akkor “illik” megcsókolni a csajt a randin ha úgy alakul. Erre eddig nem is gondoltam, de azóta kétségbe estem! Hogyan tanulhatnék meg csókolózni hogy ne égjek be? Kerestem Youtube-on ilyesmit de nem nagyon segített. Nem tudom milyen erővel kell, mit csináljak a nyelvemmel, hogy kell venni a levegőt, ilyesmi.

Már gondoltam rá hogy esetleg hivatásoshoz kéne mennem ezzel a kívánsággal, hogy csak erre tanítsanak meg. De eszembe jutott egy cikk amiben leírják hogy a csók náluk kizárt dolog mert azt a párjuknak tartják meg mert túl intim dolog.


Mégegyszer kérem, trollok, vicceskedő emberek ne írjanak be inkább maradjon válasz nélkül a kérdés.

Nem akarom elrontani a lehet, hogy életem egyetlen lehetőségét ezzel a csajjal mert tényleg nagyon kedves és jófej.

Barát csajok nem jöhetnek szóba mint segítség mert nincs olyan köztük aki hajlandó lenne megcsókolni engem akár csak barátilag is (velem puszilkodni sem szoktak mint a többi férfi haverral, engem kihagynak mindig a sorból)


2018. febr. 7. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet tanulni. Érezni kell. De komolyan írom. Ha megvan azzal a lánnyal a hullámhossz, akkor tudod mit kell és mikor tenned. Ne stresszelj csak hagyd, hogy megtörténjen.
2018. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De 100% hogy vége is lesz a dolognak mielőtt elkeződne ha észreveszi a csaj hogy ez az első! Márpedig észre fogja! Vagy csak elkönyveli hogy béna vagyok. A nők nem szeretik a béna pasikat
2018. febr. 7. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ezen hasalnál el azután hogy elhívott randira.
2018. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél vele őszinte. A nők jó része, kifejezetten izgalmasnak találja, ha "betaníthat" valakit. 28/N
2018. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg nem lehet tanulni, hanem érezni kell.

Nézz sok videót esetleg, de ne parázz rá.

Sőt, első randin még nem feltétlen kell csókolózni szerintem. Így ha nem csókolod meg az első randin, lehet ő is betudja annak, hogy udvarias vagy és nem akarsz egyből erre a lényeges dologra térni.

De az is lehet, hogy látod rajta, hogy tetszel neki és akkor lehet megnyilsz előtte.

Ez nem ciki, te se így fogd fel.

2018. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg quazi vagy és ő hívott el randizni, nem fog elutasítani mert még nem csókolóztál...
2018. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha hazudsz neki és rájön (Mert rájönne) akkor el fog zavarni.


Őszintén mond meg neki hogy szűz vagy 28 evésen és még egy csók se volt senkivel. Ha rendes a csaj és van benne egy ilyen irányú izgalom hogy betaníthat akkor szerencséd lesz!

2018. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Lófaszt kell őszintének lenni. Csókolózni nem kell tanulni. Fél perc alatt belejössz haolyannal csinálod, akivel szeretitek egymást.

Mond azt, hogy csak pár barátnőd volt, de ne azt hogy még sosem volt.

És nem ezzel kell nyitni iymerkedéskor, hogy tapasztalatlan vagy. Ettől szinte csak fontosabb dolgok vannak.

2018. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"De eszembe jutott egy cikk amiben leírják hogy a csók náluk kizárt dolog mert azt a párjuknak tartják meg mert túl intim dolog." Jo kis cikk lehetett! Mi a sza-nak olvasol ilyesmiket? Inkább RL-at olvass. Ott leirják, hogy mit vállalnak. Sokan a csokolozást is meg a szüzesség(fiuknál???) elvételét. Aztán felhivod, megbeszéled és hajrá!
2018. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem feltétlenül muszáj az első randin lekapni, ha nem úgy jön ki a lépés! Inkább próbálkozz többször hozzáérni. Például a vállához, ha segítesz levenni a kabátját, a derekához, amikor magad elé engeded, a kezéhez, amikor átveszel tőle valamit, a hajáhot, stb stb. Szóval próbáld kisebb dolgokkal beindítani, de úgy hogy az ne legyen túl erőltetett. Fontos, hogy meglegyen a szemkontaktus, főleg ha a csókot szeretnéd! Legyél te is kedves és jófej!

A csók menete szerintem:

Tartod a szemkontaktust és finoman megsimítod az arcát, kb a fülénél. Onnan látod, hogy ő is közelebb hajol-e. Ha elveszi a fejét, akkor nincs szerencséd. Ha ő is közelebb jön, akkor se vedd le róla a kezed, nagyon finoman húzd magad felé! Ha már történik a csók kezdetnek inkább érzékeny legyen, nem kell egyből ledugni a nyelvedet a torkán! Olyasmi, mintha puszilgatnád az ajkát miközben folyamatosan ott tartod a szádat. Lehet elsőre csak ennyi jön. De ha belemelegedtek, akkor persze lehet ezt tovább folytatni... A másik kezeddel átfogni a vállát, vagy a derekát, még közelebb húzni magadhoz. A nyelveddel megnyalni egy kicsit a száját. Stb. Onnan már fog alakulni!!

2018. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!