Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnött férfiként utálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnött férfiként utálok csókolózni! Más is van így vagy csak én vagyok ennyire fura? Van nö aki elfogadja ezt?

Figyelt kérdés

Volt már sok barátnöm, egyszerüen nem nem szeretek csókolózni. Szájrapuszi oké, de engem taszít hogy a nyelvemet bárki szájába toljam. Szex terén nincs gond, ott nem vagyok válogatós.

Elég csodabogárnak gondolom magam emiatt. Több barátnöm se tudta ezt elfogadni viszont azt elvárták hogy ök szinte semmit nem szeretnek a szexben és én ezt fogadjam el így.


2017. jún. 17. 12:47
 1/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
8%
Leragadtál a kisgyerek szinten, hogy "fúj, undi". Még kinőheted nyugi.
2017. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Milyen jó ember vagy, hogy nem erőszakolod meg őket.
2017. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kinöni. Aha. Nem jön be ennyi.


Második: te nagyon hülye vagy. Ök rámeröszakolhatják a csókolózást elvárt módon mert ez a szokás?

2017. jún. 17. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
érdekes meglátás, hogy a csók az taszít, de maga a dugás az nem...
2017. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező hány éves férfi vagy? Milyen volt az első csók? Nem vágytál rá? Szerintem kevés olyan meghitt és belsőséges dolog van mint a csók. Talán az emberek nagy %-a így van vele, ezért vagy fekete bárány.
2017. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
En sem szeretek. De jo, nem vagyok egyedul.
2017. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Elozo vagyok , en pl nő vagyok. Biztos van meg elvetve hozzank hasonlo. :)

Bar teny , hogy az emberek nagy resze nem ilyen, es nehez olyat talalni aki nem furan nez erre a dologra.

2017. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretek szájra puszit adni. N
2017. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!