Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen hogyan tudnék megtanulni csókolózni? Komoly (trollok kíméljenek)!

Figyelt kérdés

Nem trollkérdés, így is eléggé szégyellem magam miatta, már napok óta gondolkodom hogy kiírjam.


Még nem sikerült eddig csókolóznom se, nem volt olyan nő aki hajlandó lenne hozzámérni. Ápolt vagyok és igényes minden téren de azt hiszem mindent elmond az hogy középiskolában a csajok a “Kvazi” (Quasimodo) gúnynevet adták nekem ami rajtam is maradt amíg el nem költöztem 20 évesen.

Sokat próbálkoztam az ismerkedéssel de minden esetben csak barátokat találtam vagy kedvesen elutasítottak. Egyszer volt egy csaj akivel lehetett volna valami, de összefutottunk a barátnőivel és kinevették miattam, kigúnyoltak engem, utána úgy hallottam nem tudna felvállani engem mások előtt. Aztán nem is írt vissza nekem, úgyhogy nem zavartam tovább inkább.

Fontos hogy senki nem tudja rólam ezeket a dolgokat, a barátoknak hazudnom kell hogy ne égjek be. Olyasmiket szoktam mondani ha látnak egy ismerőssel hogy “úriember nem beszél”. Tőlük nem várhatok segítséget!

Most van egy kedves csaj aki szégyen-nem szégyen tulajdonképpen elhívott egy randira. Én nem mertem kezdeményezni mert túl aranyos-kedves, így azt hittem barátok vagyunk-leszünk.

Ez lesz életem első randija, eléggé izgulok miatta. A haverok azt tudják hogy nem vagyok egy nagydumás, tettek embere ezért mondogatják a tanácsokat. Pl hogyha minden jól alakul, jól érezzük magunkat akkor “illik” megcsókolni a csajt a randin ha úgy alakul. Erre eddig nem is gondoltam, de azóta kétségbe estem! Hogyan tanulhatnék meg csókolózni hogy ne égjek be? Kerestem Youtube-on ilyesmit de nem nagyon segített. Nem tudom milyen erővel kell, mit csináljak a nyelvemmel, hogy kell venni a levegőt, ilyesmi.

Már gondoltam rá hogy esetleg hivatásoshoz kéne mennem ezzel a kívánsággal, hogy csak erre tanítsanak meg. De eszembe jutott egy cikk amiben leírják hogy a csók náluk kizárt dolog mert azt a párjuknak tartják meg mert túl intim dolog.


Mégegyszer kérem, trollok, vicceskedő emberek ne írjanak be inkább maradjon válasz nélkül a kérdés.

Nem akarom elrontani a lehet, hogy életem egyetlen lehetőségét ezzel a csajjal mert tényleg nagyon kedves és jófej.

Barát csajok nem jöhetnek szóba mint segítség mert nincs olyan köztük aki hajlandó lenne megcsókolni engem akár csak barátilag is (velem puszilkodni sem szoktak mint a többi férfi haverral, engem kihagynak mindig a sorból)


2018. febr. 7. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mar megtortent a randi? Ha igen meseld el nekunk.


Ha meg nem akkor en is bedobom a kozosbe, amim van. Az ajkaddal csokolj, a fogaidat hagyd ki a bulibol. (Engem az elso csoknal kicsit megharapdaltak, nem volt jo.) Ne feszitsd meg tulsagosan az ajkadat, lazitsd el. A nyelvedet elso alkalommal meg nem kell bevetned. A kezedet is hasznald ugy, ahogyan eppen jol esik, megfoghatod az arcat, a derekat, az egesz testedet hasznalhatod csok kozben. En azt szeretem jobban, ha a felso ajkamat csokoljak, szerintem te is azt celozd meg. Remelem ez a nehany praktikus dolog segit, de nem szabad elveszni a reszletekben. A legfontosabb, hogy elvezd! Annyit es ugy csinald, ahogyan elvezetes szamodra, ez nem matek hazi, aminek csak egy jo megoldasa van.


Ciki, nem ciki, en kamaszkent sokat gyakoroltam a kezfejemen. :) Mire eljott a pillanat mar tudtam hogy tartsam a szamat.

2018. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lemondta a randit, aztán nem nagyon tudtam elérni. Nem mondtam, tettem semmit amivel megbánthattam. Valaki pletykálta hogy beudvarolt neki valami szépfiú és talán amiatt mondhatta le velem a dolgot, hátha inkább vele összejöhet. Szóval egyelőre ennyi, de köszönöm a tanácsokat!
2018. febr. 25. 12:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Ez azért nem volt szép tőle.
2018. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!