Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Műfogsorom lett. Lesz kedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műfogsorom lett. Lesz kedve csókolózni velem a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

valaki hasonlót átélt már? mert nem akarom konkrétan megkérdezni, hogy ne hozzam zavarba.

fiatal vagyok még, alig 27, csak volt egy kis balesetem és ennek most meg kellett lennie.


2019. febr. 5. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom nem pohárba rakós protkód lesz.Akkor meg észre sem lehet ve ni.De még ha protkó lenne is az is szebb és jobb mintha foghíjas lennél.Szóval biztosnem lesz gond.
2019. febr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha normalisan meg van csinalva, sok embernek fel sem tunik hogy nem agazi fogak.
2019. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném, hogy csókban zavarna.

Nekem alapból, családnak is olyan volt, hogy korán kiszedettem még a jókat is, ne kelljen, folyamatosan járni kezelésre, tömésekre. Első körben lett egy kivehetős, alsó, felső. A barátnőmnek két év után mondtam és nem akarta elhinni. Pedig a két év alatt nem csak csók volt. Igaz, olyan stabil, ha kell a grillcsirkét csontostól ledarálom vele.

2019. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Ennél kisebb dolgokat sem tolerálnak a nők.
2019. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, hogy egy szép fogsor rengeteget dob rajtad. A foghiány nagyon eltud csúfítani egy embert. Az egyik ismerősöm viccből egyszer meg akart fejni egy tehenet, az meg oldalról szájba rúgta, és kiesett pár foga.😀 Na jó, nem vicces... A lényeg, hogy megcsináltatták őket, és azóta is egy nőcsábász.
2019. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ügyes a technikus nagyon szép fogat tud készíteni, észre sem lehet venni,hogy nem a sajátod.

Nekem is van pótlás, sőt, elől, ahol látszatos is. Csak fölül van pótolva, alul nincs,de úgy sikerült a színt kiválasztani,hogy a sajáttal teljesen egyforma.

Észre sem lehet venni, sőt, nagyon sokan megjegyezték már,hogy milyen szépek a fogaim.

Naná,hogy nem árulom el,hogy nem a sajátom...

2019. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz mi nálad idősebbek vagyunk, de én már alig vártam,hogy férjemnek végre protkója legyen. Tavaly lett. Elkezdtek romlani a fogai,meg jó pár ki is jött. Nem siette el az orvoshoz menést. Sokkal-sokkal kulturáltabb a megjelenése most. Nem az a szényen ha valakinek nem a sajátja van. Hanem ha nincs, fogatlan, hiányos. A barátnőd ha normális és szeret elfogadja. Várd meg amig Ő csókol meg. Lehet először félénk lesz,aztán ha megtapasztalja, hogy nincs különbség akkor biztos lesz kedve.
2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is van elől 5 műfoga és sosem jutott eszembe hogy ne csókoljam meg emiatt.
2019. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az 5 műfog, ami gondolom "hid" meg a műfogsor között azért óriási a különbség.
2019. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!