Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem tud csókolózni?

Figyelt kérdés

Igazából így vagyok a tánccal is, főleg, hogy mozgásszervi problémák miatt nem is lehetett volna járnom...


Igazából tudatosan el is kerülöm, meg fogom is...


2020. jan. 20. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen,kb. tobb millio ember! Mi ez a kerdes?!

Ha nem erdekel, akkor miert irsz ki kerdest?! Eld tovabb a nyavalygos csokmentes eleted, engem nem zavar!


Mindenki masnak csokokban gazdag hetet kivanok!

2020. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nincs nyelved?
2020. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Van, de nem tudok... És utálom is, semi jó nincs benne...


Mondjuk szerintem a pasik is gázak voltak eddig, az egyik bekapta az alsó ajkamat és húzogatta folytin, azt hittem leszakad. Viszont valóban utálok és nem is tudok, valóban nem tudok.

2020. jan. 20. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:

ja, csak nem értem,miért hasonlítottad a testi hibádhoz..vagy hogy jött ide? Vagy nincs is gond?

Sok pasi béna, ilyen nekem is volt, de az nem az én hibám.

Volt még kutyás is.

Más meg nekem jött be, erre egy havercsaj is odament hozzá lesmárolni kipróbálni, neki meg nem. Pedig jó volt tényleg. Bár az a csaj engem is lesmárolt, az se tetszett.

2020. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is béna vagyok 😂😂😂
2020. jan. 20. 10:41
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Meg ostoba is vagy! Minden nőnek bejön ha harapdalják az alsó ajkát!
2020. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂


Ja, mindenkinek, meg ez kinyújtotta vagy 20 centire, nagyon kellemes volt. Pluszban az sme érdekelt, aki csinálta...

2020. jan. 20. 11:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen nem tudnak,te legalább tudod magadról.

Sok pasi nem szeret, ezen semmi nem fog múlni.

2020. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én emiatt kerülök is minden ilyen helyzetet. De már nem érdekel.
2020. jan. 20. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Pacsi, én se tudok. Bár engem nagyon idegesít, komolyan gondolkozom rajta, hogy megkérem a legjobb barátnőmet, hogy tanítson meg. :D Én szeretnék tudni, meg szeretnék csókolózni is (már ha lenne kivel), csak nem merek, merthogy nem tudok.
2020. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!