Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt mimdme srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt mimdme srác, hogyha feléje nézek, már tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Vicc... Moziban azért nzétem folyton a bejáratott, higy mikor engedik be végre az embereket, nem azért mert ő huu de tetszett volna és még a terembe is beült a film alatt, meg a számomat akarta elkérni, mert hát én néztem őt...
2020. jan. 10. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem mind hiszi azt, csak az az egy hitte.
2020. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Segít, ha azt mondom, hogy én nem hittem azt? Azért megadhatod a számod ettől függetlenül. :D
2020. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
1#, mindegy, a lényeg, hogy valamiért lehessen rinyálni.
2020. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Bezzeg ha tetszett volna neked, bámultad volna és nem ment volna oda hozzád akkor meg az lenne a baj, hogy milyen töketlenek a srácok. :D A srác tökös volt, odament, elkérte a számodat, te nemet mondtál, mindenki ment a dolgára. Ez ennyi. Mit kell ezen problémázni?
2020. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem adod meg a számod mindenkinek? :) Az enyém a 42.
2020. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy most ezen felháborodsz, de ha meg állandóan nézted volna, mert mondjuk tényleg tetszik, akkor meg azon lettél volna kiakadva, hogy milyen töketlenek a pasik...pedig a különbség nem mindig látszik kívülről, ő csak annyit látott, hogy feléje nézel.

Ezek után ne csodálkozzon senki, ha nem tudjuk/akarjuk a jeleket megérteni, amiket elvileg a nők adnak...

2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
#4. Nem adott a kukoricájából.
2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória...
2020. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Na, ezért nem szólítgat le senki titeket.
2020. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt nem ismerkedek már évek óta, még odamernék menni, aztán a vége az lesz, hogy mehetek a szemészetre, mielőtt kiégeti a retinám a paprika spray.
2020. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!