Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy szoktátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy szoktátok egy srác tudtára adni, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Gyarnok vagyok egy cégnél és az egyik kollégám nagyon meg tetszett, de nem tudom eldönteni, hogy kölcsönös e a szimpátia. Vagy csak azért kedves mert egy projekteten dolgozok és kvázi muszáj jól ki jönnünk.

2019. febr. 20. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteget beszélek vele, nem csak ott, ahol éppen muszáj együtt lennünk - tehát mondjuk este, Fbn, dumálunk. Akár több hónapig. Ha sokat keres így külön, ott van valami. Ha csak munkában, ott is csak munkáról, akkor veszett ügy talán, bár te még nyithatsz felé persze.
2019. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1: Háát... nem tudom. Nekem volt olyan havercsaj hogy napi 6-8 órát chateltünk, mindent tudtunk egymásról, személyesen is találkoztunk suli miatt. Ez ment úgy 5 évig, de semmi "olyan" nem volt köztünk mert csak jóbarátnak tartott. Tehát szerintem ha sokat beszél a sráccal, az még kevés és nem jel sajnos.
2019. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresem a társaságát, rajtam látszódik, hogy zavarban vagyok, mert olyankor ha egy légtérben vagyunk sokkal többet beszélek, kérdezősködöm felőle.
2019. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Sajnálom. Nekem ez a pasi fogó taktikám. :D

2019. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!