Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyen kérdéseket feltenni itt de gondoltam miért ne? Előre is elnézést a helyesírási hibákért de nem magyarországi vagyok.


Tetszik egy srác régóta. Nyáron ismerkedtünk meg, közös barátikör által. Első beszélgetésünkkor megtaláltuk a közös hangot egy az érdeklődés is és még a véleményünk is eggyezik.

A nyáron két alkalomkor találkoztunk csak majd én bekövettem őt instagramon. Sokáig semmi aztán dobott egy lájkot (tudom hogy ez csak egy egyszerü lájk) de valahogy azt gondolom ő próbálna ismerkedni. Bejövök neki az biztos, az ember ezt megérzi. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám nem felfűnően és rámenősen a tudatára adni hogy nekem is bejön ő?


2019. jan. 5. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Egy barátnőddel csináljatok leszbikus jeleneteket a srác előtt miközben recskázik miközben ezt az egészet hallja egy vak komondor akin éppen átesik egy asszony, akit kiütött az ura, akik előző este pálinkázott egy barátjával, akinek a komáját elütötte egy autó aminek versenyautó felfestés volt az oldalán.
2019. jan. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, legyél nyugodtan büszke a helyesírásodra. Sok itteni kérdésfeltevő és válaszadó tanulhatna tőled.

A kérdésedre az a válasz, hogy BÁTORÍTSD. Egy darabig majd "elmegy" magától a hozzád való közeledésben, utána meg fog állni egy idő után, hogy megbizonyosodjon, hogy jól értette-e a biztatást a részedről. Ekkor kedvességgel és sok mosolygással jelezd neki, hogy csak így tovább. És nagyon figyelj rá, mert lehet, hogy újra és újra bátorítani kell, amíg teljesen egyértelmű nem lesz számára, hogy szabad a pálya, nyitott ajtón kopogtat, stb. stb.

2019. jan. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Na mivan? Amikor kezdeményezni kell és kockáztatni a visszautasítás szégyenét akkor már nincsen egyenjogúság? Hol vannak a feminácik? Vagy eztis kimagyarázzák?
2019. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon félreérted a helyzetet. Egy nyamvadt lájk fél év alatt elég szánalmas.

Hidd el, hogy még a félénk, tutyimutyi pasik is ennél jobban meg szokták magukat erőltetni, ha azt akarják, hogy felfigyelj rájuk és te kezdeményezz.

Másrészt fél éve ülsz a se.ggeden és telepatikus úton küldöd a jeleket, de ezen kívül egy nyamvadt lájk se. Lehet, hogy fel se tűnt neki, hogy tetszik neked, főleg ha ilyen kínosan ügyelsz rá, hogy ne tűnjön fel.

Őszintén: mi abban a ciki, ha tudja, hogy szimpatikus neked? Szerintem emeld a fordulatszámot, mondjuk évi 3 lájkra. Na?

2019. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"valahogy azt gondolom ő próbálna ismerkedni."


Miből gondolod?


Keres? Érdeklődik felőled?


Fél év alatt "dobott egy lájkot", az nem ismerkedés.


Tudod, rengeteg olyan is van, aki pörgeti a facet/instát és lájkolgat, chatel, linkeket küld..

Aki meg fogékony, érzelmesebb, az elhiszi, hogy a lájk meg a szerelmes dal youtube linkje azt jelenti, hogy szerelmes, csak fél...


Ezek az emberek nem akarnak semmit, az az igazság. Aki akar valamit, az találkozni szeretne és jobban megismerni téged.

2019. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Na mivan? Amikor kezdeményezni kell és kockáztatni a visszautasítás szégyenét akkor már nincsen egyenjogúság?"


Feminista vagyok, és ebben az egy mondatodban kénytelen vagyok egyetérteni teljes mértékben veled. Ugyanakkor hozzátenném, hogy én azok közé a(z X generációs) nők közé tartozom, akik (többször) kezdeményeztek, és (több) visszautasításban is részesültek. Kemény élmény volt mindegyik, de életre szóló tanulságokkal jártak számomra. Szóval végül is nagyon-nagyon hasznosnak bizonyultak, de kizárólag AZUTÁN, hogy nagy nehezen egy bizonyos pont után képes voltam arra az elhatározásra jutni, hogy nem fogom hagyni, hogy ezek az élmények határozzák meg az életemet, és legfőképpen azt, ahogyan saját magamra tekintek.

2019. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Folytatás:


Meg ahogyan a világ és az élet "működését" és "törvényszerűségeit" látom.

2019. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!