Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék találni egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy értelmes férfit, aki nem a sugarmommyjának gondol. Hol tudnék így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek, hála az égnek, van egy jól működő webshopom és elég szép befektetéseim. Sok szabadidőm van jelenleg, de azért hozzátenném, hogy az elmúlt 4 évben halálra dolgoztam magam és mostanában, hogy szépen beindult minden már szívesen eljárok utazni (jelenleg egyedül), de jó lenne egy társ, akivel el tudnék menni és közös élményeket szerezni. Volt néhány férfi, akivel ismerkedtem és felvetettem a közös utazás lehetőségét (természetesen tisztáztam, hogy nem azt akarom, hogy meghívjon, hanem mindenki fizeti a saját részét és nem feltétlen 5 csillagos szállodákba kell megszállnunk) és anyagi problémákra hivatkozva lemondták. Ezután hívtak további találkozókra, de én nem akarok egy olyan párt, aki nem szeretne velem utazni, nem tud legalább velem egy színvonalú programokra eljárni csak úgy, ha én szponzorálom ezt. Szóval felszínesnek hangozhat, de hol tudnék olyan férfiakkal találkozni, akik legalább velem azonos bevétellel rendelkeznek és szívesen költenek élményekre?


Valamint 2 -számomra- sokkoló történet:

Vicc, hogy éttermekben hogy tudnak viselkedni egyes esetekben a kevésbé tehetős férfiak. Én sosem várok el semmit viszonzás nélkül, de volt olyan, hogy a pasi az étteremben mondta, hogy ő fizet, de amikor kiértünk az étteremből finoman elkérte a felét és még csak nem is jattolt. Persze ennek az embernek utána az életben nem reagáltam egy hívására sem.

A másik esetben ismertem már a férfit közös baráti társaságból, áthívtam beszélgetni egy jó bor társaságába, de nem vacsorázni (bár készítettem kis ropogtatnivalót, de nem a kaján volt a hangsúly) és volt képe pizzát rendelni hozzám és amikor megjött a pizza, akkor felengedtem a futárt és nem ment az ajtóhoz oda, hanem végignézte, ahogy én fizetem ki azt a pizzát, amit ő rendelt és aztán egyedül evett meg. Az este után illedelmesen elköszöntünk és képes lett volna ezek után még újra meghívatni magát hozzám. Arcom leszakadt.

28/N



2020. jan. 10. 13:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Sokan ajánlották az utazást. Csóró 4* szállodákba szoktam járni. A körutazásokat nem szeretem. Amit látok: legtöbben párban. - De próba szerencse. Ilyen helyeken is vannak csórók. Pl. az Oberrsbrsbayerben vigyázni kell a sörömre. Leteszem nem figyelek ellopják. Kijáratnál nem egy embert láttam akinek probléma volt kifizetni a kötelező minimum fogyasztást.
2020. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
* oberbayern
2020. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
En olyanrol is tudok aki randin elkerte a Fagyi àràt a csajtol!!:D
2020. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
16%
Társkereső. Kiírod milyen feltételekkel keresed a partnert.
2020. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
14%

Ne akarj ennyire "menő csaj" lenni, onnantól könnyebb lesz. Jól kereső szakmunkás vagyok, hiányszakmában. A megkeresett pénzt meg inkább a ház szigetelésére, a kert rendbetételére szórtam el legutóbb, mint állófogadásokra, bálokra, luxus-utazásokra.


Mert én is mondhatnám a magamét, ismerkedéskor a legtöbbször az volt az első kérdés, milyen egzisztenciád van? A sokadik ilyen kérdés után föladtam, van két macskám, időnként irány egy állandó és megbízható prosti...

2020. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, irigyellek a problémáidért.

Ja, nem.

Én is voltam társkeresőn, barátságok születtek, hosszas lelkizős beszélgetések, meg egy csomó idióta megtalált. Akivel komolyra fordult, őt a facen ismertem meg teljesen véletlenül.

Konklúzió. Ne direktbe keresd a társadat ;)

2021. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!