Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy nőnek van gyereke, akár rendes, értelmes, akkor sem?

Figyelt kérdés
30-as férfi vagyok, tanítok 2 gimiben és egy kollégiumban is, hogy megteremtsem az anyagiakat. Csak 3 munkahely az nem kevés (a koli éjszakás, így 5 órákat alszok minden nap délutánonként). A lényeg, hogy van egyik és másik gimiben is 2 tanárnő akiknek annyira nem vagyok közömbös, 39 és 41 évesek. Elváltak. Mind a kettővel jóban vagyok. De semmi több. Viszont mind a kettő jelezte finoman, hogy ha van kedvem, akkor szívesen lennének velem. A bökkenő az, hogy mind a kettőnek van 2-2 gyereke, egy 13 éves és egy 10 év alatti mindkettőnek. Szóval nagyon csinosak, nagyon szépek, állandóan sportolnak és egészségesen élnek, tipikus 10 per 8 as nők a korosztályukban, meg úgy mindenben. Viszont ez csak szex lenne, azt meg nem mondhatom nekik, hogy csak szex kellene, akkor kitudódna milyen vagyok, csak arra kellenek nekem a nők, stb. Vidéki kisváros ez, és nincs időm 3 munkahely mellett kimozdulni, hogy 28-30 éves gyerektelen nőkre ,,vadásszak". Így marad ez, de ez meg nem jó így nekem. Inkább lemondok róluk. Társkeresőn nem nagyon írnak vissza, azt abbahagytam. Férfiak, nektek van ilyen?
2019. dec. 28. 14:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Meg ugye ott a biológiai apa, aki gyakran próbálkozik vissza ezekhez a nőkhöz és néha viszi őket ide-oda családostul. Tehát annyira nem közömbös sem a volt apának, sem a tanárnőknek az apák.
2019. dec. 28. 14:30
 2/25 anonim ***** válasza:
2019. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi idősen nem nagyon kéne már válogatni,örülj neki hogy tetszel még valakinek,nem lesz ez már így sokáig.
2019. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja, 33 évesen nem hiszem, hogy annyira öreg lennék. Még 40 évesen sem az az ember, pláne, hogy sportolok-jól öltözködök.
2019. dec. 28. 14:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Becsapni mást szemétség, ha van gyereke ha nincs. Ne hülyítsd őket, ha nem kellenek gyerekkel együtt az tök oké, merd már felvállalni.
2019. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Így nem, nincs is időm, meg kedvem más gyerekét nevelni. Ahol mindig csak a második leszek. Szex az hiányzik, de én meg nem olyan vagyok, hogy csak úgy. Azt csak komoly kapcsolatban szeretem. Az meg ugye így nem mehet részemről
2019. dec. 28. 14:38
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi munka es alvas mellett nem tudsz sportolni:)


Amugy tenyleg nem valogathatsz, mire 40 leszel, a fruskaknak nem fogsz kelleni (mivel berbol-fizetesbol elsz, az ott mar keves), a korosztalyodnak csak a ruskoja lesz szingli (es jo esellyel ott is lesz gyerek).


A klassz csajokat viszik, gyerekkel is.

2019. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Annyira nem azt látom, hogy gyerekkel is viszik. 2 évente van valakijük pár hónapig, majd megint 1-2 évig szinglik és újra folytatódik. Ezt látom a gyerekes nőknél szinte majd mind.
2019. dec. 28. 14:49
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Hokizz magadnak tovább. A nőket felejtsd el! 😀
2019. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mit tanítasz, Kérdező? Ha érdekes, izgalmas fazon vagy, nem pedig egy kretén matektanár, nem is értem, hogy nincs csajod...
2019. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!