Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy nőnek van gyereke, akár rendes, értelmes, akkor sem?

Figyelt kérdés
30-as férfi vagyok, tanítok 2 gimiben és egy kollégiumban is, hogy megteremtsem az anyagiakat. Csak 3 munkahely az nem kevés (a koli éjszakás, így 5 órákat alszok minden nap délutánonként). A lényeg, hogy van egyik és másik gimiben is 2 tanárnő akiknek annyira nem vagyok közömbös, 39 és 41 évesek. Elváltak. Mind a kettővel jóban vagyok. De semmi több. Viszont mind a kettő jelezte finoman, hogy ha van kedvem, akkor szívesen lennének velem. A bökkenő az, hogy mind a kettőnek van 2-2 gyereke, egy 13 éves és egy 10 év alatti mindkettőnek. Szóval nagyon csinosak, nagyon szépek, állandóan sportolnak és egészségesen élnek, tipikus 10 per 8 as nők a korosztályukban, meg úgy mindenben. Viszont ez csak szex lenne, azt meg nem mondhatom nekik, hogy csak szex kellene, akkor kitudódna milyen vagyok, csak arra kellenek nekem a nők, stb. Vidéki kisváros ez, és nincs időm 3 munkahely mellett kimozdulni, hogy 28-30 éves gyerektelen nőkre ,,vadásszak". Így marad ez, de ez meg nem jó így nekem. Inkább lemondok róluk. Társkeresőn nem nagyon írnak vissza, azt abbahagytam. Férfiak, nektek van ilyen?
2019. dec. 28. 14:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A korabeli nőknek bizony van gyerekük. Nem mindnek, de a többségnek igen.


A fiatalabbnak többet kell villantani, amit most a kérdező tud (gatya fizetés, nulla szabadidő). És akkor még az is kérdés, hogy a kérdezőnek mennyire jön be a csaj.

2019. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyházi vagyok. Te hol élsz? Miskolcon vagy Nyházán?

Azt mondjuk én is tapasztalom, hogy lehetőség az ismerkedésre a városban semmi nincs. Jobbnevű gimik nálunk: Krúdy, Zrínyi, Kölcsey, de ezek egyikében sem tanít egy normálisan kinéző férfi/nő sem. Az is lehet, hogy ismerjük egymást.

Miskolcon a felkapott gimik a Földes és a Herman O. Te hol tanítasz?

2019. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
32 évesen ugyanígy vagyok. De azért, mert nem volt még kapcsolatom. Nem érzem azt, hogy életem első szerelmes romantikus kapcsolata rögtön gyerekkel kezdődik majd. Nekem ahhoz túl sok minden maradt ki, nem tartok ott.
2019. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, olvasd el az itteni kommenteket és rájössz ezek szerint, hogy örülj, ha gyerekes nő jut majd neked, mert te is öreg vagy, mint én.
2019. dec. 28. 19:48
 25/25 Ollókezű Edward ***** válasza:

Kérdező: Ha csak ez jön le a kommentekből, akkor szelektíven olvasol. Azt nem tudom, hogy akkor hogy tudsz tanítani, de komolyan?

Leírom még egyszer: nem azzal van a baj, hogy 30-as pasi vagy, vagy hogy nem akarsz gyerekes nőt, ez teljesen érthető. Hanem azzal, hogy éjjel-nappal dolgozol. Biológiával és kémiával simán találhatnál más munkát, ami nem veszi el az egész napodat, még akkor is, ha Kelet-Magyarországon élsz. Ezen kellene gondolkodnod, mert egy nőnek sem fogsz kelleni úgy, hogy csak akkor lát, amikor alszol meg eszel. Ennek semmi köze a korodhoz, de gondolom, valamin meg kellett sértődni.

2019. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!