Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért botlok szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért botlok szinte folyton olyan srácokba, akik egy értelmes mondatot sem tudnak összerakni?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy nem akadt már kivétel, de nagyon elenyeszo...

Én szeretek tartalmasan beszélgetni.


Azt nehéz elképzelnem, hogy kizárólag buta emberek vannak fent, mert pl. én is tudom, hogy egy ratyi az egész, de úgy voltam vele, egy próbát megér, biztosan vannak még ilyenek.


Mi lehet a baj szerintetek?


24N


2019. dec. 20. 08:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Álló fąsszal nehéz minőségi beszélgetést folytatni. A többségük pedig csak erre jó és erre használja...
2019. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen tapasztalataid vannak?? Írtak valami hülyeséget, vagy netán senki sem kívánt beszélgetni veled???


Szerintem nem kellene lebutázni senkit sem pusztán azért, mert nem beszélgetett veled.. lehet, hogy te hoztál itt tév ítéletet, bocsika.

2019. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy beszélgetni járnak oda
2019. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Pár nappal ezelőtt volt egy srác, aki nem értette miért nincs matche. Amikor mondtam neki hogy kellene írni egy értelmes leírást magáról az egy szem feltöltött kép mellé, hogy legyen valami kis beszédtéma egyből neki állt feljebb.


Szóval igen, a legtöbb ember ilyen tinderen. A kép feltöltéséig eljutnak de két értelmes mondatot még magukról se tudnak megfogalmazni.

2019. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2: Nem minden párommal beszélgettünk nyilván, de akikkel igen, azok közül sok ilyen volt. Hogy pl. helyesen írni sem tumd, nem érdekli semmi, stb.
2019. dec. 20. 09:31
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Mert gondolom te is azt húzod oldalra, aki kva menő.


Én tegnap újra felmentem. Régebben sem volt nagy sikerem, kb egy matchem sem volt, ha volt is, sosem kaptam választ, pedig én írtam és nem szia mizuval kezdtem. Csúnya sem vagyok, nem vagyok a kigyúrt álom pasi, de maximálisan rendben vagyok.


Közben tele van az a sz** arrogáns csücsörítős k**vákkal, ugyanabban a beállásban 10 kép, a háromnegyede egy szót nem ír magáról, gondolom amilyen üres felületes emberek ezek, nincs is mit, aki ír, az is sokszor vagy már aggresszívoskodik (ha nem bírod a cicákat, a kávét, jobbra se húzz (írja ezt a 16 éves), ha szia mizuval jössz, tiltalak, ha matchelünk írjál le). Ugyanezek két összefüggő értelmes mondatot nem tudnak leírni, de már jönnek az elvárások, meg az önteltség.


Én szívesen beszélgetnék egy normális lánnyal és tudok is tartalmasan és intelligensen beszélgetni, dehát a Tinderen, meg úgy általában a világban mindenki sz**ik bele. Az a baj szerintem, hogy nem az értékeket értékelitek, hanem az ürességet és a felületet.

2019. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem alapból sem jönnek be ezek a nagyon kigyurt, beképzelt alakok, de olyanokat húzok jobbra nyilván, akiket helyesnek tartok. Meg engem is szép lánynak tartanak, úgyhogy nem is jönnék össze olyannal, aki pl. kövér, alacsonyabb nálam, igénytelen, stb.
2019. dec. 20. 09:54
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló a hasonlót vonzza.
2019. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem minden 150. srácot húznátok jobbra, akkor könnyebb lenne olyat találni, aki képes épkézláb mondatokat összetenni.


Tegnap hazafele is láttam egy lányt a buszon Tinderezni, fél perc alatt vagy 100 srácot húzott balra.

2019. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én is alig húzok jobbra valakit, de ez tök érthető. Szerintem az a furcsa inkább, ha valakinek semmi igénye nincsen, és gondolkodás nélkül mindenkit tetszikel.
2019. dec. 20. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!