Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért botlok szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért botlok szinte folyton olyan srácokba, akik egy értelmes mondatot sem tudnak összerakni?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy nem akadt már kivétel, de nagyon elenyeszo...

Én szeretek tartalmasan beszélgetni.


Azt nehéz elképzelnem, hogy kizárólag buta emberek vannak fent, mert pl. én is tudom, hogy egy ratyi az egész, de úgy voltam vele, egy próbát megér, biztosan vannak még ilyenek.


Mi lehet a baj szerintetek?


24N


2019. dec. 20. 08:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
Tinderen miért nem botlok lányokba? A hét elején regisztráltam - 0, azaz nulla match-em lett. Tökéletes a helyesírásom, értelmes vagyok és az életem sem unalmas. Egyszerűen nem vagyok tipikus "helyes" férfi.
2019. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenkit jobbra húztam, amikor fent voltam, majd az így keletkező párokat szelektáltam. Időpazarlás minden embernél döntést hozni. 100 nőből úgyis csak 1 húz jobbra.
2019. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kevés emberrel sikerült beszélgetnem tinderen, de nem állítom emiatt, hogy mindenki buta lenne.... inkább passzív, zárkózott, sokan nem tudják, hogyan törjék meg a jeget egy idegennél, ismerōs környezetben lehet, hogy tök jól elbeszélgetnek, de random idegenekkel tinderen már nem.

Tartalmas beszélgetéshez nem elég az ész, némi barátiasság, szociális/kommunikációs készség is jól jön, talán ez is hiányzik az emberekbōl.

2019. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12: Akkor meg jönne a szöveg, hogy miért nem válaszolsz... Csak olyat húzok jobbra, akinek tényleg válaszolnék is, mert érdekel.
2019. dec. 20. 10:25
 15/25 anonim ***** válasza:
26%

tinderen is ilyen hisztis / savanyú vagy?


1 kérdésed és pár válaszod olvastam, de már most elegem van belőled

2019. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

> Csak olyat húzok jobbra, akinek tényleg válaszolnék is, mert érdekel.

Az "érdekel" itt: szuper helyes. Aztán szépen elképzeled, hogy majd értelmes, művelt és romantikus is lesz. Máskor érdemes a bemutatkozást is elolvasni, és nem csak a képek lapján dönteni.

2019. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

" Akkor meg jönne a szöveg, hogy miért nem válaszolsz... Csak olyat húzok jobbra, akinek tényleg válaszolnék is, mert érdekel."



Ha jönne, az se lenne probléma, de egyébként nem jön, mert a nem tetsző párokat azonnal törlöm, szelektálom (hozzá teszem, így sincs sok). Egyébként eddig csak mindössze egy nő írt nekem tinderen.

2019. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem belebotlasz ezekbe a férfiakba, hanem a rengeteg férfi közül pont ezeket a sötét alakokat választod, nyilván a külső alapján. Azért ez nem egészen ugyanaz.
2019. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én helyes férfiként (mások mondták) viszonylag sikeres vagyok tinderen, napi 25-30 match megvan. Beszélgetni is tudok a lányokkal, személyes randin is. A gond ott kezdődik hogy nyílt lapokkal játszok, nem vagyok elég rejtélyes a nők számára, így hamar leráznak.

Most a kb. 7. Tinder randi után találtam egy nőt aki nem játszmázós, így kellek neki ahogy vagyok. Meg is becsülöm :)

2019. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször, aki helyesen tud írni, kultúráltan fogalmazni, intelligensen beszélgetni, az nem szokott tetszeni a magadfajta lányoknak. aki ilyen paraméterekkel mégis tetszik a másik nemnek, az meg nem tinderezik. okos, művelt emberek is vannak fent nyilván, de azok számodra láthatatlanok, mert hogy néz már ki szegény!
2019. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!