Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért botlok szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért botlok szinte folyton olyan srácokba, akik egy értelmes mondatot sem tudnak összerakni?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy nem akadt már kivétel, de nagyon elenyeszo...

Én szeretek tartalmasan beszélgetni.


Azt nehéz elképzelnem, hogy kizárólag buta emberek vannak fent, mert pl. én is tudom, hogy egy ratyi az egész, de úgy voltam vele, egy próbát megér, biztosan vannak még ilyenek.


Mi lehet a baj szerintetek?


24N


2019. dec. 20. 08:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%
Annyi a baj, hogy velem még nem meccseltél... :)
2019. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%

Én is ugyanezt tapasztalom.


Az egyik gyökérről ki is írtam egy kérdést, de kb az összes kommentelő őt védi és engem gyaláz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Lesarkítva annyit tudnék hozzátenni ezen válaszok után, hogy aki jól néz ki az értelemszerűen gondolja azt, hogy felesleges emberileg, értelmileg, szellemileg fejlesztenie magát, hisz megkaphat mindent, ezt tanulta meg az életben, egy olyan világba született, ahol a külsőség az első, majd utána a többi. Persze vannak kivételek, de csodálkozni ezen oly felesleges.
2019. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert csak főállású crossfit edzőket, vagy művészeket, vagy motoros bajnokokat húzogatsz gondolom jobbra, nem pedig átlagos embereket.


Crossfit edzőnek a világ nyomorékai mennek, a művészek megtagadtak 10-ben rajzórán/a garázsbandában, a motorosok pedig többnyire csak arról az egy témáról tudnak beszélni.

2019. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Mert balfék vagy.
2019. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!