Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy nőnek van gyereke, akár rendes, értelmes, akkor sem?

Figyelt kérdés
30-as férfi vagyok, tanítok 2 gimiben és egy kollégiumban is, hogy megteremtsem az anyagiakat. Csak 3 munkahely az nem kevés (a koli éjszakás, így 5 órákat alszok minden nap délutánonként). A lényeg, hogy van egyik és másik gimiben is 2 tanárnő akiknek annyira nem vagyok közömbös, 39 és 41 évesek. Elváltak. Mind a kettővel jóban vagyok. De semmi több. Viszont mind a kettő jelezte finoman, hogy ha van kedvem, akkor szívesen lennének velem. A bökkenő az, hogy mind a kettőnek van 2-2 gyereke, egy 13 éves és egy 10 év alatti mindkettőnek. Szóval nagyon csinosak, nagyon szépek, állandóan sportolnak és egészségesen élnek, tipikus 10 per 8 as nők a korosztályukban, meg úgy mindenben. Viszont ez csak szex lenne, azt meg nem mondhatom nekik, hogy csak szex kellene, akkor kitudódna milyen vagyok, csak arra kellenek nekem a nők, stb. Vidéki kisváros ez, és nincs időm 3 munkahely mellett kimozdulni, hogy 28-30 éves gyerektelen nőkre ,,vadásszak". Így marad ez, de ez meg nem jó így nekem. Inkább lemondok róluk. Társkeresőn nem nagyon írnak vissza, azt abbahagytam. Férfiak, nektek van ilyen?
2019. dec. 28. 14:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél?Hanyagold a gyerekes nőket és sóvárogj a csak szex után.3 munkahely mellett amúgy sem lenne sok időd gyerektelen nőkkel (sem) normális kapcsolatra.
2019. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én biológus vagyok, de van földrajz- és kémiatanári végzettségem is.
2019. dec. 28. 14:54
 13/25 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni, hogy melyik várodban élsz? Ha nem akarsz konkretumot írni, elég, ha csak nagyjából válaszolsz. :)


(Én vidéki nagyvárosban szingli tanítónő vagyok.)

2019. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy ebbe az életmódba nem fér bele egy kapcsolat. Egy fiatal nő nem fogja eltűrni azt, hogy csak aludni jársz haza, gyakorlatilag csak foglalnád a nőt, de időd semmi nem lenne rá. Lehet, hogy olyan munkát kellene vállalnod, ami 8 órában fizet annyit, mint az egész napos tanítás. Ha biológus vagy, és ugye a fizikához is konyítasz, akkor simán találhatnál jobb melót.
2019. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Annyira hirdetik itt is, hogy a férfiak 40 körül vannak a csúcson, akkor a legkelendőbbek, ráérnek akkor komolyabb kapcsolatban, családban gondolkodni. Csak azt nem mondják hozzá, hogy addigra már a fiatalabb nők nagy része foglalt, és/vagy gyerekes, nemhogy a korukbeliek.
2019. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Jobban belegondolva, lehet, hogy pont erre játszanak. Jó nekik úgy is, ha otthon se vagy, csak legyen farok. FELTÉVE, hogy tudják, hogy egész nap tanítasz.

Amúgy nem kell elvonatkoztatni, és nem kell gyerekes nővel lenni, ha nem akarsz, ettől még nem leszel rossz ember. Viszont az időhiányra megoldást kell találni, mert csak így fogsz hozzád illő nőt találni.

2019. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Kezdj el phd-zni, jó az ösztöndíj, mellette magánórák. Több időd lenne a nőket hajkurászni.


Akkor mégsem annyira jó nők a lehetséges "választottjaid", ha nem kellenek senkinek. A környezetemben élő gyerekes, tanult nők hasonszőrű férfiakkal vannak együtt, több helyen közös gyerek is született.

2019. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Miskolc-Nyíregy vonalán mozgok.
2019. dec. 28. 15:44
 19/25 A kérdező kommentje:

Ha biológus vagy, és ugye a fizikához is konyítasz,


Fizikához nem, se matekhoz, ez a gond.

2019. dec. 28. 15:47
 20/25 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de teljesen megértem, hogy zavar, ha van gyerekük.
2019. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!