Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék találni egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy értelmes férfit, aki nem a sugarmommyjának gondol. Hol tudnék így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek, hála az égnek, van egy jól működő webshopom és elég szép befektetéseim. Sok szabadidőm van jelenleg, de azért hozzátenném, hogy az elmúlt 4 évben halálra dolgoztam magam és mostanában, hogy szépen beindult minden már szívesen eljárok utazni (jelenleg egyedül), de jó lenne egy társ, akivel el tudnék menni és közös élményeket szerezni. Volt néhány férfi, akivel ismerkedtem és felvetettem a közös utazás lehetőségét (természetesen tisztáztam, hogy nem azt akarom, hogy meghívjon, hanem mindenki fizeti a saját részét és nem feltétlen 5 csillagos szállodákba kell megszállnunk) és anyagi problémákra hivatkozva lemondták. Ezután hívtak további találkozókra, de én nem akarok egy olyan párt, aki nem szeretne velem utazni, nem tud legalább velem egy színvonalú programokra eljárni csak úgy, ha én szponzorálom ezt. Szóval felszínesnek hangozhat, de hol tudnék olyan férfiakkal találkozni, akik legalább velem azonos bevétellel rendelkeznek és szívesen költenek élményekre?


Valamint 2 -számomra- sokkoló történet:

Vicc, hogy éttermekben hogy tudnak viselkedni egyes esetekben a kevésbé tehetős férfiak. Én sosem várok el semmit viszonzás nélkül, de volt olyan, hogy a pasi az étteremben mondta, hogy ő fizet, de amikor kiértünk az étteremből finoman elkérte a felét és még csak nem is jattolt. Persze ennek az embernek utána az életben nem reagáltam egy hívására sem.

A másik esetben ismertem már a férfit közös baráti társaságból, áthívtam beszélgetni egy jó bor társaságába, de nem vacsorázni (bár készítettem kis ropogtatnivalót, de nem a kaján volt a hangsúly) és volt képe pizzát rendelni hozzám és amikor megjött a pizza, akkor felengedtem a futárt és nem ment az ajtóhoz oda, hanem végignézte, ahogy én fizetem ki azt a pizzát, amit ő rendelt és aztán egyedül evett meg. Az este után illedelmesen elköszöntünk és képes lett volna ezek után még újra meghívatni magát hozzám. Arcom leszakadt.

28/N



2020. jan. 10. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Menj el ibizára és ott szedj fel valami tesztoszterontól csöpögő csődört. :D

Amúgy amit írtál is jó, de ha már utazni szeretsz, keress ilyen csoportos utazást, ott már adott az utazás szeretete + hogy megengedheti magának a másik.

2020. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

dolgozni sem kell, semmi dolgod a világon, megvan mindened....


ja várj mégse... :)


Sok lehetőség van ismerkedésre, de szerintem mint oly sokan mások te is kifogásokat találsz majd...itt ezért nem ott azért nem...


lehet neten....de ott nem akarsz

lehet bevásárlóközpontokban nagyobb üzletekben ahol nap mint nap új emberek fordulnak meg...de ott sem akarsz

lehet akár rendezvényeken, ha ennyi szabadidőd van megnézheted, hogy országosan mikor hol lesznek rendezvények, programok

2020. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért a nyilvános helyeken ismerkedés (pl. pláza) a mai világban inkább kivétel, mint gyakorlat. Lehet, hogy én gondolom rosszul, de nekem olyan érzésem van, hogy ha leszólítanék valakit egy üzletben vagy akár konditeremben, akkor tuti elhajtanának, mert "mekkora lúzer, biztos senkinek sem kell, ezért próbálkozik kétségbeesésében mindenhol".

Az utazós csoportok jó ötlet, csak azért fejben kell tartani, hogy ott is 80-90%-ban párok vannak.

Fesztiválokon a te célkorcsoportodnak (értsd: 30 körüliek) nem biztos, hogy az a része van többségben, akivel te komolyan szeretnél tervezni... Szórakozóhelyeken, különösen kisebb városokban dettó ez a helyzet. Színház? Aki próbált már a szünetben leszólítani egy idegen nőt, aki természetesen többedmagával van és ezután pár perc alatt értelmes beszélgetést kerekíteni, annak respect.

Férfiként én is sokat gondolkodtam, hogy hol lehetne ismerkedni 30 körül, de nálam maradt az online és néhány igényesebb kocsma... Akinek van jobb tippje, meghallgatom.

32F

2020. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

igen 13-as....


Azt mondják sokan , hogy ők nem akarnak interneten ismerkedni, de ugyanakkor nem járnak sehová....


ha pedig azon az 1-2 helyen ahol meg is fordul leszólítják egyből elhajtja az embereket...


szóval igazából el kéne döntenie az embereknek, hogy szeretnének megismerkedni valakivel vagy sem!


Ha igen akkor ne legyen az a sok kifogás.

2020. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Ne egyedül menj utazni, hanem csoporttal. Eupolisz, utazom.com, Békatutaj stb. Ha drágább útra mész el, akkor jó eséllyel ott speciel olyanok lesznek, akik hozzád hasonlóan ki tudták fizetni.
2020. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy a nevem Ahmad ibn Fadlán ibn al-Abbász ibn Rásid ibn Hammád, arab herceg vagyok. Jelenleg számüzetésben vagyok egy államcsíny következtében. Jól jönne egy támogató. Ha küldenél nekem 10.000.000 forintot a western unionon keresztül, akkor ugyan ezt az összeget dollárban visszakapnád, miután visszaszereztem a trónt, sőt, még feleségül is veszlek, így belőled arab hercegnő lenne. Válaszodat privátban várom.

Ui.: a harcostársaim (kiknek sorában 13.-ik vagyok) véleménye szerint meglepő a hasonlóság Antonio Banderas és köztem, amennyiben ez jó pont. ;)

2020. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress valakit, aki hasonlóan él, ugyanúgy vállalkozást vezet és ugyanúgy szeret utazni.
2020. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 mikeXxX ***** válasza:
100%
Kemény emberek vannak😂! De azért nem mindegy hogy egy welneshétvége pl Miskolctapolcán vagy egy Maldív szigeti körutazás játszik nálad . De én azt gondolom élményeket nem csak egy nyaralással szerezhet az ember de hát mások vagyunk és ez nem baj.
2020. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

Elmehetnél csoportos utazásra is. Vannak olyan lehetőségek hogy busszal visznek embereket ide-oda. Ott is lehet útközben csevegni ismerkedni.

Esetleg valami önkéntes dolgot csinálni. Állatok gondozása vagy esetleg csapatban segíteni valamilyen szervezetnek.

Ott vannak még a különféle expók is. Ott veled hasonló érdeklődésű emberek is vannak.

Mindenképp valami aktív tevékenységet válassz ahol kell kommunikálni a másikkal. Így van lehetőséged kontaktot teremteni anélkül hogy kezdeményezésnek tűnne.

Ne add fel!

2020. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Javasolhatnám a társkeresőket de volt barátnőmnek hasonló tapasztalatai voltak. Lakás, autó, rengeteg adóság, filléres gondok. Javasolhatnám Németországot, de tulajdonképp az átlagembernek itt is inkább hitelei vannak, mint megtakarítása. Javasolhatnám magam, de ötvenes vagyok. A GY.K. n jelenlévő férfiak között (ha olvasod látod) Sok a csóró nem túl képzett férfi. (De hátha)

2020. jan. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!