Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék találni egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy értelmes férfit, aki nem a sugarmommyjának gondol. Hol tudnék így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek, hála az égnek, van egy jól működő webshopom és elég szép befektetéseim. Sok szabadidőm van jelenleg, de azért hozzátenném, hogy az elmúlt 4 évben halálra dolgoztam magam és mostanában, hogy szépen beindult minden már szívesen eljárok utazni (jelenleg egyedül), de jó lenne egy társ, akivel el tudnék menni és közös élményeket szerezni. Volt néhány férfi, akivel ismerkedtem és felvetettem a közös utazás lehetőségét (természetesen tisztáztam, hogy nem azt akarom, hogy meghívjon, hanem mindenki fizeti a saját részét és nem feltétlen 5 csillagos szállodákba kell megszállnunk) és anyagi problémákra hivatkozva lemondták. Ezután hívtak további találkozókra, de én nem akarok egy olyan párt, aki nem szeretne velem utazni, nem tud legalább velem egy színvonalú programokra eljárni csak úgy, ha én szponzorálom ezt. Szóval felszínesnek hangozhat, de hol tudnék olyan férfiakkal találkozni, akik legalább velem azonos bevétellel rendelkeznek és szívesen költenek élményekre?


Valamint 2 -számomra- sokkoló történet:

Vicc, hogy éttermekben hogy tudnak viselkedni egyes esetekben a kevésbé tehetős férfiak. Én sosem várok el semmit viszonzás nélkül, de volt olyan, hogy a pasi az étteremben mondta, hogy ő fizet, de amikor kiértünk az étteremből finoman elkérte a felét és még csak nem is jattolt. Persze ennek az embernek utána az életben nem reagáltam egy hívására sem.

A másik esetben ismertem már a férfit közös baráti társaságból, áthívtam beszélgetni egy jó bor társaságába, de nem vacsorázni (bár készítettem kis ropogtatnivalót, de nem a kaján volt a hangsúly) és volt képe pizzát rendelni hozzám és amikor megjött a pizza, akkor felengedtem a futárt és nem ment az ajtóhoz oda, hanem végignézte, ahogy én fizetem ki azt a pizzát, amit ő rendelt és aztán egyedül evett meg. Az este után illedelmesen elköszöntünk és képes lett volna ezek után még újra meghívatni magát hozzám. Arcom leszakadt.

28/N



2020. jan. 10. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom egy olyan vállalkozó szellemű férfi illene hozzád, mint amilyen te is vagy.

Konferenciákon, workshopokon, állófogadásokon van lehetőség ismerkedésre.

2020. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
43%
Végülis te ismerkedsz türhőkkel...
2020. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Csúcs mehetünk együtt nyaralni!

Pénzem lenne rá de én viszont egyedül nem megyek.


Ahogy 1-es írta hasonló körökben keresgélj

2020. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Én sima szakmunkás vagyok mindenféle befektetés nélkül, de ezeket a dolgokat még így is simán én állom. Attól tartok valahogy te vonzod be az lyen embereket.


Ahogy a példa is mutatja ez a viselkedés jön be a nőknek, ha illedelmes lenne és meghívna téged akkor biztos megkapná, hogy nem fèrfias meg lúzer.

2020. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű kisvárosban ismerkedni és mint láthatod, ha paraszt valaki, akkor nem kommunikálok vele tovább. Mivel nem kell bejárnom munkába nem nagyon találkozok senkivel, bulizásból már kinőttem réges rég, van 2 diplomám így már egyetemre se akarok járni, nem tudom milyen közegben volna érdemes mozognom ahhoz, hogy megfelelő társat találjak. De az első válaszolónak köszönöm a tippeket, voltam már Budapesten néhány marketinges konferencián, de nem igazán tudtam ismerkedni ott sem. Egyébként a külsőmmel szerintem nincs gond, egészségesen eszem, sportolok, szépnek látom magam és intelligensnek. Talán ez az, ami sok férfit elijeszt, hogy egyáltalán próbálkozni merjen.


Például a pizzarendelős tahóval azért próbáltam volna meg komolyabban, mert igényesnek tűnt, társaságban voltak közös témáink, megvolt a vonzalom is. Elkeserítő, hogy ilyenekbe futok bele.


Az idősebb 50 éves pasik meg nem érdekelnek egyáltalán, úgyhogy légyszi ne írjatok privát üzenetet, köszönöm.

2020. jan. 10. 13:58
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
91%

Akkor szerintem marad klasszikus tanácsnak az, hogy menj kicsit emberek közé. A sztorid ebből a szempontból lehetne az itteni 30as aggszűz férfiaké is, akik a szobában ülve várják a megváltást.


Mozdulj ki, menj kicsit férfiak közé. Aztán lesz, ami lesz, de nem kell egyből felhívni magadhoz...elmentek kicsit szórakozni, talán randira is, jobban megismered és gyorsabban kibújik a szög a zsákból, mint gondolnád.

2020. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Egy olyan helyen élek (20e fős kisváros), ahol nincs szórakozási lehetőség. De tényleg nincs. Ha beülök a két kávézó egyikébe, ahol megmerem inni a kiszolgált kávét max 3 másik vendég van ott, akit valószínűleg ismerek is látásból.


Mondjuk menjek el egyedül egy nagyobb városba, pl. Debrecen, Szeged vagy Budapest, aludjak ott pár napot és menjek el szórakozni? Vagy mit csináljak? Ha meg máshol él az sem a legjobb, mert távkapcsolatot sem akarok.

2020. jan. 10. 14:54
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
89%

Azt hiszem, hogy te is felfedezheted a kérdésedben levő ellentéteket.


Az agglomerációban élsz, vagy egy teljesen elszeparált kisvárosban, vidéken?

2020. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Online társkereső?
2020. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hülyeség, de szerintem az a legesélyesebb, ha pár napot egy nagyobb városban töltesz és közben felpakolod magad (igényes képekkel) a Tinderre, aztán rapidan szervezed is a találkozót, ha pár sor után is értelmesnek tűnik a hapsi... Sajnos, jobb nem jut eszembe. Javasolnám, hogy egyedül menj el egy igényesebb helyre (nem feltétlenül klub, de nem is kocsma), ott viszont sok mindenki rád fog rabolni. Online jobban tudsz szűrni, pl. a 15 éves béjemvével feszítős életcsászárok rögtön mehetnek a levesbe.

Illetve mondanám, hogy dobj 1 privit, de látatlanban (pláne GYK-n) nem ismerkedek :)

32F

2020. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!