Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves vagyok lassan családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok lassan családot szeretnék, de nem találok egy értelmes nőt sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek hogy, ki fogok futni az időből. Egyrészt nem vagyok valami jó az ismerkedésben, meg nagyon sok lány nem is szeretne gyereket és mi van akkor ha én pont egy olyat ismerek meg.
2020. jan. 5. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
push the tinder with steamPower
2020. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Az idősebbek között nézelődj, ők mar nagyobb arányban állnak készen családalapításra.
2020. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
24 évesen semmi sem késő. Keress tovább.
2020. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Wish
2020. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én közel 29 évesen tartok ugyanitt. Amit most csinálok: 2 tinder fiókot használok párhuzamosan a saját képeimmel, az egyiken tinder plus előfizetés is van, több ezer lájkot elnyomok egy nap, 3 napja csinálom így, és lett 60 értékelhető matchem. Beszélgetek is közülük néhánnyal, randik is le vannak szervezve. Ha az egyik lepattint a kémiás dumával, minden nap jönnek újak, a nagy számok törvénye alapján csak összejön valami még ebben az évben. Nem szabad feladni!
2020. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyanerre vágyom, de a korotok béli srácok sem könnyű esetek. Ugyanúgy, mint mi.

Ugyanazt tudom én is mondani, mint az előttem kommentelő, várj az igazira. Úgy gondolom mindenki számára meg van valahol a hozzá tartozó személy.

Általában akkor szokott jönni a nagy találkozás, mikor nem is számít rá az ember! Fel a fejjel! :)

2020. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
#6-os válaszolóval egyet kell értsek, hasonló nálam is a szitu. Még egy jó tanács, szerintem inkább élőben próbálj meg ismerkedni.
2020. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Figyi, a korodbeli nők még azzal vannak elfoglalva, hogy a rosszfiú típusú férfiak után fussanak, mert ösztönszinten ezek a férfiak az igazán vonzók szémukra. Az majd még később jön, amikor a nők rendes, tisztességes, családszerető férfiak után néznek (miután kénytelenek belátni, hogy a fenti férfiak a dugáson kívül, nem sok minden mást akarnak a nőktől).
2020. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
#8 Kérlek, ne általánosíts! Köszi :-)
2020. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
9, erre majd térjünk vissza, amikor nem azt olvasom itt nap mint nap, hogy a férfiak csak dugni akarnak, meg a farkukkal gondolkodnak, stb. Valahogy semmi baj nincs az általánosítással, ha férfiakról van szó, nem igaz?
2020. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!